Mladé ojetiny, které se řadí k nejrizikovějším

Plánujete si koupit automobil, ale nemáte dostatek financí na zbrusu nový vůz? V takovém případě se pravděpodobně díváte na nějaké ojetiny, které toho však nemají mnoho za sebou. Díváte se tedy spíše na mladé ojetiny, které vypadají dobře, nebouraně, které mají minimální servisní náklady a také nízkou spotřebu na sto kilometrů. Při výběru si však dávejte pozor zejména na některé modely mladých ojetin, které nemají zrovna dobrou pověst.  

Mezi automobily se najdou kvalitní i méně kvalitní značky. Zatímco někteří lidé kupují automobil podle vzhledu, ti zodpovědnější kupují auta podle jejich pověsti. Prozraďme si tedy několik mladých ojetin, které se bohužel řadí k těm nejrizikovějším.  

Škoda Yeti 1.8 TSI 

Ne všechna vozidla putující z dílny mladoboleslavské automobilky patří k opravdu kvalitním. Každá automobilka za dobu svého působení sestavila nebo vyrobila vozidlo, které se svou kvalitou nebo bezpečností nerovnalo jiným vozidlům dříve vyrobeným. V případě automobilky Škoda bychom mohli zmínit mladou ojetinu Škoda Yeti 1.8 TSI, která nepatří zrovna k bezpečným vozidlům, naopak se řadí k rizikovějším automobilům, od kterých je dobré dát ruce pryč. Sice to není špatné auto tak úplně, má třeba správný motor, ale jedná se o velice složitou osmnáctistovku, která bere olej nebo kterou velmi často zlobí rozvody. Tak pozor na to.  

BMW řady 3 

Kupodivu i vozidla tak luxusní a oblíbené automobilky BMW se nepyšní zrovna všemi vozidly. Například BMW řady 3 nepatří k dobrým autům. Důvodem toho je kvalita zpracování, která je podprůměrná, dále také to, že zaostává za ostatními vozidly této značky. Není to v porovnání s ostatními vozidly proslulé automobilky žádná sláva, najdou se jiné, lepší a kvalitnější vozy této značky. Od BMW řady 3 raději dejte ruce pryč. Je mnoho důvodů, proč stojí v bazarech podobně jako Octavia s dvoulitrovým dieselem. 

Mohlo by se vám líbit...