Na co na jaře nezapomenout?

S přicházejícím jarem rostou nejen teploty, ale i zájmy žen o nakupování. Jarní období v sobě totiž nese i změnu šatníku, který musí podstoupit nejedna žena a nejeden muž. Zimní kozačky či teplé Timberlandy by měly být uschovány hluboko do botníku. Do předních pozic by se naopak měly dostat tenisky, baleríny a s přípravou na letní měsíce i sandálky nebo žabky. Co se týče zmiňovaného šatníku, je nutné schovat teplé zimní bundy, protože ty by zaručovaly pouze neustálé pocení se. Vytáhněte raději lehčí bundy a několik kousků, se kterými v jarních měsících jistě zazáříte. Co se mezi ně řadí? Především následující tipy.

1. Roztrhaná kolena jsou stále v kurzu

Jistě se nechcete potit v upnutých nepohodlných džínech. Většího komfortu dosáhnete například díky roztrhaným kolenům, které jsou v kurzu od minulého léta a stále ještě neodešly. Pokud nejste vlastníky takových džínů, nemusíte je kupovat nikde v obchodním domě – jednoduše si vezměte své staré džíny a ušmikněte si kolena. Módní trend mrknutím oka bude na světě.

2. Kšiltovky jsou jasnou ochranou očí proti sluníčku

Během jarního období si už i sluníčko nachází průchozí cestičky, kterými se na nás může usměvavě podívat. Spoustě lidem však může být i slunce velmi nepříjemné, a to z toho důvodu, že nepříjemně svítí do očí a to způsobuje pouze mžitky. Pakliže nejste zastánci slunečních brýlí hned na začátku jara, zvolte raději kšiltovky, které se opět dostaly do žebříčku nejvíce populárních trendů. Myslete na to, aby byly kšiltovky pestrých barev, protože tyto typy jsou zkrátka „in“.

3. Bomber bundy

Mezi absolutní jedničky mezi jarními bundami je bunda zvaná Bomber. Na vrcholku módní hory se drží zuby nehty. Jedná se o famózní kousek, který musíte doma jednoznačně mít. Pokud tomu tak není, rychle běžte do obchodu a kupujte, kupujte, kupujte!

Mohlo by se vám líbit...