Nejmenší škodovka je opět modernizovaná

Sledovat nejnovější aktuality ze světa automobilů je stejně složité, jako sledování nejnovějších módních trendů ve světě módy. Stejně jako muži neumí chodit v ženském světě, ženy se zase neumí orientovat v tom světě automobilů. Proto se nesmí ani jedno pohlaví zlobit, když muži tráví čas se svým mazlíčkem v podobě nového vozu a když ženy naopak tráví svůj čas v záplavě nových kousků oblečení a bot.

Svět automobilů je taktéž denně se měnící a každý muž tuto oblast jistě rád sleduje. Kupuje si nejrůznější časopisy, v nichž se dočte o aktuálních novinkách v oblíbených automobilkách, dále sleduje auto-moto seriály a pořady, kde zase jednotlivé vozy testují. Na základě informací si pak začne šetřit na ten svůj vůz, který bude jen jeho a o který se bude starat se vší láskou. Ve chvíli, kdy si muž svého nového mazlíčka pořídí, partnerka se přesouvá na druhou kolej. Ale s tím se ženy zkrátka musí naučit žít.

Mezi ty nejoblíbenější automobilky světa patří především značka Škoda. Tato značka nelení a opět přináší na trh svou novinku. Jedná se o nejmenší škodovku, jež je jako jediný model této značky nevyráběn v Česku. Jedná se o Škodu Citigo, která se po neuvěřitelně dlouhých pěti letech dočkala faceliftu. Mezi inovace a modernizovaná místa patří převážně kapota, maska chladiče, dále nárazníky, mlhové světlomety a zadní svítilny. Nečekejte ale rapidně velkou změnu, jedná se spíše o mírnější a menší vylepšení.

Tento druh škodovky je vyráběn v Bratislavě. Svou novou podobu plánuje ukázat veřejnosti za necelých čtrnáct dní, a to tedy na začátku března. Pokud by se vám současná inovace přece jen nezdála a zatoužili byste ještě po vyšší výbavě, není problém si pořídit střechu nebo kryty zpětných zrcátek v různých barevných provedeních, a to v bílé nebo černé barvě. Vše záleží na vaší chuti a líbivosti.

Mohlo by se vám líbit...