Noční prádlo o vás leccos prozradí. Jaké nosíte vy?

Málokterý člověk si uvědomuje, co všechno o něm jeho volby prozradí. Například o lidech hodně vypoví jejich znamení, ostatně také o nich hodně vypoví noční prádlo. Většina žen neřeší to, v čem spí, zkrátka na sebe natáhnou první tričko, které jim je pohodlné, a jdou si zdřímnout. Jenže právě noční prádlo jako takové o ženách prozrazuje hodně. Třeba o nich řekne to, jestli je romantické povahy nebo jestli je spíše vůdkyně či svůdkyně. 

Pyžamo pro pohodářky 

Pokud nosíte pravidelně klasické pyžamo, pak se řadíte k pohodářkám čili k pohodovým lidem. Nestresujete se příliš tím, co nosíte na sobě, vezmete si zkrátka většinou to, se vám zdá být pohodlné a v čem se cítíte dobře. Jestli jste sexy nebo nejste, s tím si také nelámete hlavu. Nejlepší jsou pro vás dvoudílná pyžama skládající se z trička a dlouhých kalhot, protože to je něco, z čeho se nemusíte hned převlékat.  

Sexy košilka pro ženy zakládající si na vzhledu 

Volíte na spaní spíše sexy košilku? Pokud ano, pravděpodobně se řadíte k ženám, které si velice zakládají na svém celkovém vzhledu. Pravděpodobně jste ženou, která se cítí výjimečná v kouscích ze saténu nebo v kouscích s krajkou, milujete se také rozmazlovat a rády provokujete své okolí.  

Pánská trička pro sebevědomé ženy 

To, co nejraději nosíte nebo v čem nejraději spíte, jsou pánská trička nebo jiné pánské kousky? V tom případě jste ženou, která je sebevědomá a která má předpoklady vést lidi. Pokud milujete mít věci pod kontrolou, pak nesáhnete po jiném než takovém kousku.  

Overaly pro romantické duše 

V poslední době jsou velice oblíbené overaly, ve kterých ženy dokonce i spí. Řadíte se také k těmto ženám? Pokud ano, pravděpodobně jste ženou s romantickou duší. Nemáte ráda příliš vyzývavé kousky, na druhou stranu se nebráníte jemné krajce.  

Mohlo by se vám líbit...