Noste, co si ušijete!

V poslední době se lidé snaží o to, aby vypadaly nejlíp, co to jde. Vždyť se není čemu divit – na vzhled se aktuálně velice dbá. Lidé chodí bláznivě nakupovat, protože někde četli o tom, že šaty dělají člověka. Navíc jsou šaty součástí vzhledu, tudíž dobrý názor ostatních se zakládá i na oděvu. Škoda jenom je, že lidé raději nakupují, než aby si své oblečení tvořili. Mnohdy je to vyjde daleko levněji a navíc vždy vykouzlí kousky, které se jim osobně nejvíce zamlouvají.

Nyní je například velice populární takzvaná pletená móda. Jedná se o jakýsi comeback, za který však nemusíte utrácet peníze, protože většinu věcí si můžete sami udělat. Svetry nejsou tak těžké si uplést, jen si to chce najít potřebný čas.

Díky tomu, že je už podzim a práce na zahradě už není tolik, času začíná přibývat. Využijme proto čas třeba k tomu, abychom si upletli nebo i ušili na sebe. Co se týče šití, v poslední době na internetu najdete hromadu zajímavých videí s nápady, jak jednoduše ušít něco vkusného na sebe. Dámy si oblíbily například šaty či trička s holými rameny.

Jak na ně?

Šaty nebo různé topy z holými rameny se šijí naprosto jednoduše. Stačí mít jenom nějakou látku, z níž chcete oblečení mít, a taky gumu. Pokud byste chtěli mít kousek trochu elegantnější, stačí jenom kousek krajky. A můžete se dát do šití.

Nedá se na tom nic pokazit!

I když nepatříte k těm manuálně zručným, takovou halenku si vykouzlíte lehce. Jen to chce dobře si odměřit velikost halenky. Rukávy s halenkou nahoře jen upravíte o gumu, díky níž bude top perfektně držet na ramenou, jak se to teď nosí. Konce rukávů a halenky si pak nezapomeňte ozdobit nějakou tou krajkou, která zamaskuje třeba křivě ustřihnutou látku.

Takové topy si můžete vytvořit například ze starých pánských košil. Nemusíte kupovat drahou novou látku, jejíž zbytek pak nevyužijete.

Mohlo by se vám líbit...