Nová fabia se brzy ukáže světu!

Novinky ze světa automobilů pravidelně sledují vášniví fanoušci této oblasti dění. Většinou se jedná o muže, kteří dychtivě očekávají nejnovější kousky z řad oblíbených automobilek, ať už se jedná o závodní nebo obyčejnou jinou automobilku. Mnoho mužů má své vysněné jedince, díky kterým by byli ochotni utratit obrovské sumy peněz. Ovšem řada mužů sleduje především klasické automobily, které je reálné pořídit si pro obyčejné smrtelníky. Muže z velkých rodin zajímá především to, jestli jejich vůz, který se rozhodnou koupit si, je dostatečně velký pro rodinu a jestli je i zavazadlový prostor opravdu takový, jaký si představují mít. Přece jenom dovolená s rodinou zabere hodně místa nejen na sedačkách, ale také v kufru.

Mnoho takových rodinných typů může ocenit následující kousek, který se pomalu, ale jistě odhaluje novému trhu. Nová ibiza totiž odhalila, jak bude vypadat nová fabia, která se ukáže už v relativně brzkém čase! Oba tyto typy se však podle předpokladů velmi podobají, proto je skvělé, že si už i zájemci o novou fabii mohou její vzhled představit.

Pojďme si srovnat prozatím ibizu

Jelikož se nám fabia ještě neukázala na trhu, je nutné se zaměřit na současnou ibizu, která se už s velkou pompou ukázala na trhu. Sklidila relativně velké úspěchy, a to nejen díky vzhledu, který je opravdu nadčasový a velmi moderní. Pakliže bychom se chtěli podívat víc do hloubky, určitě nás zaujme především to, jak je promakané denní svícení. Netradiční řešení mají i zadní světla, co určitě ocení každý zodpovědný řidič. Navíc za příplatek je možné pořídit i Full LED provedení.

Mlhovky skvěle korespondují s předním nárazníkem, stejně jako vnější zpětná zrcátka. Objednat si můžete více barev karoserie, tudíž i v tomto směru záleží zcela jen na vás. Toto auto však většina lidí vyhodnotila jako vůz, kterým se budou pouze ukazovat na noblesních akcích, protože pro upatlané dětské ručičky se opravdu nehodí. Prý se pak zbytečně takový luxus umaže a toho by byla škoda.

Mohlo by se vám líbit...