Nové Audi se ukáže už v létě!

Mezi ty nejoblíbenější vozy v Česku patří jednoznačně nejen BMW, ale také Audi. Jedná se totiž o takové vozy, které jsou sice velmi drahé, ale pořád jsou k dostání v lepší cenové hodnotě než například nový Rolls Royce. Ovšem jedná se o naprosto luxusní automobilky, které jsou jakýmsi prvním odrazovým můstkem u většiny mužů. Tyto dvě značky bývají prvotní krok k tomu, aby si jednou koupili vůz mnohem dražší a větší. Nyní však stoprocentně ohromí právě s těmito vozy. BMW má sice v poslední době nějaké ty novinky, které by mohli zaujmout především muže, kteří tuto značku milují, ovšem nadšenci do automobilky značky Audi budou potěšeni o něco více. Během léta přijde na scénu dlouho očekávaná Audi A8, na kterou si brousí zuby už nejeden obyvatel České republiky mužského pohlaví.

Nejluxusnější vůz automobilky Audi bude představen v polovině července

Na světové premiéře tato automobilka ukázala několik novinek, na které se můžeme letos těšit. Mezi těmi hlavními kandidáty se však promítl zejména nový model A8, na něhož se můžeme čekat už za pár měsíců. K prodeji se nám nabídne totiž v polovině července, což už není takový dlouhá doba. O tom, jak moc geniální tento vůz bude, automobilka doposud mlčí. Je ale všem naprosto jasné, že překvapení bude obrovské. Vždy, když jsou kolem vozu tajnosti, nás pak čeká naprosto dokonalé překvapení, které si získá jistě srdce hned několika mužů.

Pokud by vás zajímaly statistiky v rámci České republiky, pojďme si je připomenout. Během loňského roku bylo na území Česka registrování šest tisíc tři sta šedesát jedna nových vozů značky Audi. Jedná o skoro třicet procent více než v předešlém roce 2015. Letos došlo také k historickému faktu – na českém trhu Audi překonala svou hranici šesti tisíc registrovaných vozů a díky tomu zvýšila svůj tržní podíl, a to o neuvěřitelné dvě a půl procenta.

Mohlo by se vám líbit...