V obýváku nesmí chybět sedací vak! Ocení je hlavně děti

Obývací pokoj je místnost, v níž nejčastěji hostíme návštěvu. Sami zde relaxujeme a odpočíváme. Tato místnost by měla být proto útulná a příjemná. Gauč by měl být hlavně pohodlný, polštáře měkoučké, ale taky by zde mělo být moderní. Když zde budete hostit návštěvu, určitě oceníte obdivy, které vám budou skládány. Někdy se však může stát, že nebude dostatek místa na sezení. V tu chvilku vezmete židle z jídelny, ale právě ty pokazí celkový vzhled vašeho obývacího pokoje. Jak tedy vyřešit málo místo v obýváku?

Mnoho lidí se rozhoduje pro gauče nebo pro bobíky, které si pořídí ke gauči. Je to jedna z možností, samozřejmě. Ale jestli chcete něco originálního nebo jestli pro velké křeslo nemáte dostatek místa, měli byste se rozhodnout pro sedací vak. Takový vak by mohl být například kontrastem ve vašem obýváku. Dneska se většinou snažíme o to, abychom měli místnost do jedné, maximálně do dvou barev, ale moderní je právě kontrast, který do místnosti přivedete. Pokud tedy máte obývací pokoj v černobílé kombinaci, sedací vak si kupte v červené nebo ve žluté barvě. Jestliže máte obývací pokoj do bíla, neváhejte a pořiďte si vak do červena.

Možná se ptáte, jak takový vak využít, proto vám přinášíme pár tipů.

• ke čtení

Kromě dalšího místa na sezení je to skvělé místo ke čtení. Jedná se o pohodlný, přizpůsobivý vak, na kterém jistě vydržíte sedět i hodiny. Nejvíce tento vak ocení děti, když jim v něm budete číst třeba pohádky na dobrou noc.

• k bazénu

Samozřejmě takové vaky nejsou určeny jenom pro obývací pokoje, v nichž se bude jednat o zajímavý kousek, ale jelikož jsou z pevného materiálu, lehce ho můžete přenést takřka kamkoliv. Nemusíte si ho schovávat jenom doma, ale vezměte si ho i na zahradu k bazénu, kdy se na něm budete dobře opalovat a popíjet drinky. Je to tedy investice, které rozhodně nebudete litovat.

Mohlo by se vám líbit...