Pánská společenská obuv. Jsou moderní stále jen hnědé polobotky?

Pánové, jakou máte doma společenskou obuv? Mnozí pánové mají v botníku jen klasické černé polobotky, které však podle módy prý už nejsou in. Místo nich by měly být v botníku polobotky hnědé, které jsou podle všeho nejlepší k tmavě modrému obleku. V případě, že se rozhodnete zajít si do obchodu pro novou společenskou obuv, vyplatí se vám vědět, jestli jsou hnědé polobotky opravdu stále tak in, jak to móda nařizovala vloni. Přece jen móda neustále mění své názory, je proto dobré mít přehled.

V případě, že se rozhodnete investovat peníze do nové společenské obuvi, možná se budete ptát, jaká společenská obuv je nyní in. Prozraďme si víc o klasických polobotkách, odhalme si však další společenskou obuv, která pánům rozhodně sluší a navíc je šik.

Jak je to s polobotkami

S pánskými polobotkami se to má tak, sice dnes jsou stále nejmodernější polobotky hnědé, povoleny jsou však i jiné barvy, jako je tmavě hnědá. Pokud ale zakoupíte skvělý tvar polobotky i v černém provedení, nemusíte se za to stydět. Stydět se můžete jen za takové polobotky, které mají hranatý tvar. Volte polobotky do špičky, které jsou klidně děrované nebo jinak vzorované. Pokud nejste zastáncem těchto módních výstřelků, volte klasické černé polobotky s hnědou podrážkou, které jsou lesklé a tvarem do špičky.

A pánové, nezapomeňte si do polobotek obléknout barevné ponožky. To je zkrátka trend, který nejspíše z módy už nikdy nevyjde.

Ostatní stylová pánská společenská obuv

Samozřejmě do společnosti pánové mohou vytáhnout i zcela jinou obuv, nemusí to být jen polobotky. Dnes jsou moderní hlavně mokasíny, které se nosí zase na druhou stranu bez ponožek. Nebojte se ale vzít si ke smokingu i tenisky, to doporučujeme hlavně mladým, kteří chtějí budit pozornost, ale zároveň nechtějí být kritizováni.

Mohlo by se vám líbit...