Pánské módní trendy pro letošní rok. Svetrové vesty nejsou jediným hitem

Stejně jako v uplynulých letech, i letos se do jisté míry pozměnily módní trendy v pánském světě. A jelikož se i pánové chtějí hezky oblékat, nabízí se otázka, co si mohou a co naopak nemohou obléknout. Jedním z největších hitů letošního roku jsou takzvané svetrové vesty, které si možná pamatujete z kultovních seriálů z devadesátých let. Tím však seznam trendů ani zdaleka nekončí. Co dalšího mohou pánové obléknout? 

Oversized věci jsou na scéně 

Vedle svetrových vest zaměřte svou pozornost na věci větší velikosti. Takzvané oversized oblečení mohou nosit i pánové, kteří se mohou inspirovat například v seriálu Přátelé. Zejména první dvě série jsou velkou inspirací, především Chandler je na oblečení větší velikosti doslova mistr.  

Zejména se zaměřte na obleky. Ty by měly být nejen větší a stylem ideálně z osmdesátých let minulého století.  

Nebojte se květin 

Při procházení městem vás možná upoutaly květinové vzory. Bohužel mnozí pánové jsou toho názoru, že si nemohou dovolit něco takového nosit. Ve skutečnosti však mohou. Nejsou totiž květiny jako květiny.  

V současné době nejsou moderní exotické vzory plné havajských květin a papoušků. Svou pozornost zaměřte spíše na smysluplné květinové vzory, které jsou jemné, originální, velice moderní. Nemusí být tímto vzorem potištěno jen tričko, ale může to být i bunda nebo kalhoty.  

Bombery nestárnou 

A stejně jako vloni, i letos se můžete těšit na bombery, které ovládají módní vitríny. Pokud si chcete zpestřit svou stávající sbírku, vyplatí se sáhnout po takovém, jenž stylově zapadá do sedmdesátých let minulého století. V ideálním případě bude bunda nylonová, lesklá, případně ve zmiňované oversized verzi. 

Bombest bundy jsou dnes označovány za nesmrtelné trendy. Do své sbírky si tedy pořiďte klidně i dvě nebo tři – vynosíte je jistě i příští rok. 

Mohlo by se vám líbit...