Pět obrazů, které mohou zdobit zdi vašeho domu

Chcete vyplnit prázdné zdi vašeho domu? Police nejsou vždy jediným řešením. Existuje mnohem více řešení, která jsou modernější a vkusnější. Pokud patříte k lidem, kteří neradi obměňují bytové doplňky a kteří touží po stálém vyplnění prázdných zdí, sáhněte po vícedílných obrazech, které jsou nestárnoucím bytovým doplňkem, který vkusně rozzáří a doslova vyšperkuje všechny zdi domácnosti. Ovšem takových vícedílných obrazů je na trhu mnoho. Pro jaký se rozhodnout, který z velké nabídky upřednostnit?

Vícedílné obrazy jsou krapet vkusnější než běžné jednodílné obrazy. Je to především proto, že vícedílné obrazy ještě jen tak někdo nemá, navíc mají unikátní motivy, které se nenachází na všech obrazech na trhu. Pokud tedy stále zvažujete a dumáte nad tím, čím vyplníte prázdné zdi domácnosti, vícedílné obrazy jsou tou nejlepší volbou. A my vám přinášíme pět z nich, za něž stojí utratit.

Skleněné obrazy

Velmi netradiční jsou vícedílné skleněné obrazy na stěnu. Jsou zajímavé na pohled a budí obdiv u každé návštěvy, která do vašeho domu zavítá.

Obrazy s hodinami

Nejste zastánci tradičních hodin na zdi? Raději si na zeď pověste vícedílný obraz s hodinami, který ukáže, kdo jde pozdě k jídelnímu stolu.

Abstraktní obrazy

Abstraktní obrazy nemusí být jen zářivé a pestrobarevné. Mohou být i v neutrálním provedení. Ostatně ať už se rozhodnete pro jakékoli provedení, rozhodně neuděláte krok vedle.

3D obrazy

Jedinečnost přinesou do domu 3D obrazy, které kupují zejména rodiče dětem do dětských pokojů, aby je krapet ozvláštnili. Ovšem dětské pokoje nejsou ani zdaleka tím jediným místem, kam se 3D obrazy hodí.

Obrazy krajiny

Pro milovníky jednoduchosti jsou tu obrazy krajiny, jež jsou neutrální a zároveň stále stylové a in. Nejčastěji se věší do ložnic, kde má vládnout klid a pohoda, kde nemá být nic, co by člověka mohlo rušit v potřebném spánku.

Mohlo by se vám líbit...