Pletená móda na scénu!

Móda se velice ráda šťourá v minulosti. Je to opravdu jakýsi koníček. V každé sezoně něco vyšťourá a přinese na pulty obchodů. Například na jaře jsme byli obklopeni džínovými bundami, v létě se nám opět ukázaly džínové sukně se zapínáním vepředu uprostřed, podzim se nesl ve znamení zvonových rukávů a v zimě nás letos nadchnou pletené věci. Pletená móda se totiž opět dostane do kurzu v podobě, v jaké ji snad ještě neznáte.

Pod pletenou módou se nám vybaví hlavně svetry. Těch je najednou na pultech obchodů skutečně habaděj. Vybírat si můžete nejen z široké nabídky kardiganů, ale taky si můžete vybírat z naprosto fantastické kolekce svetrů s rolákem (rolák je mimochodem taky jakýsi comeback, který sklízí jeden velký úspěch za druhým).

Nicméně pletená zima se ponese hlavně v duchu šatů.

Ne na plesy, ale na běžné nošení!

Pletené šaty budou aktuálně velkým trendem. Nemusí to být samozřejmě teplé upnuté šaty, ale můžou to být volné šatky, které vypadají jako velký svetr. Právě to se letos dostane na pulty obchodů během zimy a právě proto letos budeme hřešit.

Možná si říkáte, že si takové pletené šaty vezmete na ples, ale tady pozor – pletené šaty jsou sice moderní a naprosto ovládnou módní svět, ale na ples se skutečně nehodí. Vždy si je kombinujte s oblíbenými punčocháči různých barev a oblékejte si je jen pro běžné nošení, nikoliv na takovou velkolepou událost, jako je právě nějaký ples.

Pletená móda nezahrnuje jenom šaty!

Samozřejmě pod slovním spojením „pletená móda“ si nepředstavujte jenom pletené šaty, ale taky šály a čepice. Letos budou skutečně vést hlavně takové čepice, které budou z vlny, tudíž budou takové hodně objemné. Bambulka u nich je samozřejmostí. Čepice, které jsou tenké a mají takzvaný „králičí bobek“ si schovejte třeba až na brzké jaro.

Tak to stejně bude u šál. Mohutné šály sice neschovávejte, ale k nim si pořiďte tlusté, pletené šály, které vám klidně může ušít i vaše babička.

Mohlo by se vám líbit...