Pletené šaty jsou hitem zimy. S čím je vkusně zkombinovat?

Když se začalo ochlazovat, mnohé ženy si myslely, že už nevytáhnou do konce letošního roku šaty, které by doplnily o krásné punčocháče. Ovšem spletly se. I když teploty klesají k nule, neznamená to, že šaty musí zůstat ve skříni až do prvních jarních dnů. Stačí, když si nakoupíte zásobu aktuálního trendu, díky kterému budete moct ukazovat své krásné nohy všude, kam přijdete. Tím aktuálním trendem, kterého jsou plné zimní kolekce, jsou pletené šaty, které sice nejsou nejdelší, ale jsou opravdu velice, velice vkusné.

Pletené šaty jsou oblíbené zejména proto, že je v nich teplo, navíc se může odhalit ženskost, kterou mnohé ženy během zimy schovávají do obrovských mikin a svetrů. Pletené šaty jsou v současné době k dostání v mnoha barvách, poradíme vám proto, v jakých barvách jsou šaty nejlepší a s čím je případně kombinovat.

Jakou barvu pletených šatů koupit?

Nevíte, jakou barvu pletených šatů koupit? Sáhněte po bordó nebo šedých šatech. To jsou typické barvy letošního podzimu a rozhodně s nimi neuděláte krok vedle. Doporučujeme to zkusit i s výraznějšími žlutými šaty, pro milovníky tmavých barev jsou k dispozici šaty v khaki barvě.

Rozhodně nesahejte po klasické černé barvě. I když se jedná o naprosto elegantní barvu, není to barva, která by byla letos moderní. Naopak se černá barva nyní dává do ústraní.

Jak pletené šaty kombinovat?

Jak jsme zmínili, pletené šaty nesahají zrovna po kolena. Jsou spíše do poloviny stehen, jen v málokterých případech najdete delší šaty. To ale nevadí, délka vás rozhodně nesmí odradit. Nejlíp uděláte, když k šatům přidáte oblíbené punčocháče nebo vzorované silonky. K tomu přidáte kozačky nad kolena a máte vykouzlený nádherný look, z něhož si všichni sednou na zadek.

V případě chladných dnů nasaďte na hlavu klobouk, přes rameno přehoďte stylovou listonošku a přes ramena přehoďte kabát s malými klopy, který se jinak zavazuje v pase.

Mohlo by se vám líbit...