Plísňové džíny se opět vrací. Co se vrací ještě?

Co se vrací do módy? To je otázka, kterou si pokládá každá žena, když se mění roční období. Při změně ročního období přichází do obchodů nové kolekce, které jsou často plné překvapení, někdy však v tom negativním slova smyslu. Když se vrátí do módy modely, které jsme museli před několika sezonami vyhodit, jelikož nic nenaznačovalo tomu, že by se opět vrátily, jsme naštvaní a putujeme si pro daný stylový kousek do obchodu znovu. Tak je to například v případě plísňových džínů, které mnozí lidé nenávidí, ale jiní je naopak milují.

Plísňové džíny si oblíbili především teenageři, kteří je kombinují s mnohými pestrobarevnými kousky. Plísňové džíny však nejsou určeny jen teenagerům, ale rozhodně je mohou nosit i ženy starší generace. Pokud navíc chcete být in, je takřka povinností nosit zmiňované džíny, jelikož se opravdu nyní vrátily do módy, i když jsme před několika sezonami usoudily, že je vyhodíme z šatníku, jelikož se určitě už nosit nebudou. Holt, spletli jsme se.

Plísňové džíny jsou opět na scéně. Jak je kombinovat?

I když to tušil jen málokdo, plísňové džíny se opravdu opět dostaly na scénu a jsou opět hojně kupované. Nejčastěji se kupují džíny modré s bílou plísní nebo džíny šedé s černou plísní. Ať už zvolíte jakoukoli barvu, pamatujte na to, že se plísňové džíny nedoporučuje kombinovat s pestrobarevnými kousky. V tomto se neinspirujte od teenagerů, kteří chtějí s pestrou kombinací vyniknout.

Plísňové džíny raději kombinujte s něčím klasickým a jednobarevným. Ideální jsou černé nebo bílé kousky, které nejsou nikdy na škodu a nikdy nejsou krokem vedle.

Když plísňové džíny nejsou pro vás to pravé

Samozřejmě se může stát, že plísňové džíny odmítnete nosit, jelikož nejsou váš styl. Je to skutečně trochu extravagantní kousek a nevynosí ho každý. V případě, že se pro plísňový model nerozhodnete, vsaďte na klasické úzké džíny s vysokým pasem, které krásně schovají nehezké boky a opticky zpevní zadeček.

Mohlo by se vám líbit...