Podzimní móda je venku. Co přinesla jí a co jemu?

Pokud patříte k nákupním maniačkám, jistě víte, že do obchodů zavítala podzimní kolekce, která je rozhodně velmi lákavá. I když se dlouhou dobu spekulovalo, že se letošní podzimní móda bude nést ve znamení khaki barvy, nakonec je to jinak. Podzimním kolekcím vládne bordó brava společně s hořčicově žlutou, které jsou obsaženy snad na každém modelu. Podívejme se však na konkrétní modely a na to, co letošní podzimní kolekce přinesla jí a co jemu.

Než se pustíme do představování aktuální letošní podzimní kolekce, přinášíme tip pro milovníky kouzelnické ságy o HarryPotterovi. Právě jeho kolekce zavítala do mnohých obchodů a je až k neuvěření, jak obrovský zájem o oblečení, doplňky a obuv je. HarryPotter kolekci naleznete například v internetovém obchodě Sinsay nebo Housebrand, kde jej plno mikin, triček, kalhot, batohů, ale také šál nebo pyžam. Po čem sáhnete vy?

Ostatně důležitá je hlavní podzimní kolekce, která přinese mnoho zajímavých kousků. Podívejme sena to nejzajímavější, co si můžeme koupit.

Podzimní móda pro ni

Ženy se radují z obrovského množství halenek, mikin a svetříků. Všechny mají buď motiv ornamentů, nebo se pyšní proužky. Jak jsme již zmínili, většina kousků se nese ve znamení bordó a hořčicově žluté barvy, ovšem i milovníci zelené nebo tmavě modré si přijdou na své. Ve zmíněných barvách nalezneme i parky, které jsou opět hitem letošního podzimu. Parky jsou provedeny lehce, nemají kožíšky na kapuci a většina z nich je nepromokavá. Co se týče doplňků, na pulty obchodů se ve velkém dostávají ledvinky.

Podzimní móda pro něj

A co podzimní kolekce přinesly jemu? Pánové mohou investovat do bund přes hlavu, které mají klokaní kapsu vepředu. Do módy se opět dostaly i zajímavé provedení joggers džínů, najdou si však něco i milovníci elegance, protože tolik károvaných kalhot ke kotníkům v obchodech ještě nebylo.

Mohlo by se vám líbit...