Přišly další módní comebacky! Znáte je všechny?

Móda je známá tím, že se neustále hrabe v minulosti. I když bychom my, lidé, měli nechávat minulost za sebou, móda se ji snaží neustále vracet. V poslední době jsme tak mohli být svědky mnoha různých módních comebacků. Určitě jste si i vy na pultech obchodů všimli takových kousků, které jsou vám důvěrně známé, jelikož jste je nosili v devadesátých letech na diskotéky. Pokud jste si nevšimli všech módních comebacků, pojďme si je nyní všechny představit.

1. Zvonové rukávy

Zvonové rukávy byl obrovský hit, který z ničeho nic před zhruba deseti lety naprosto vymizel. Nikdo neví, co se vlastně stalo. Nyní se však móda rozhodla zvonové rukávy opět nasadit do žebříčku těch top kousků, které musíte ve svém šatníku jednoznačně mít.

Zvonové rukávy se nyní prodávají naprosto všude – nejčastěji jsou součástí šatů, ale taky i halenek.

2. Široké gumičky

Pamatujete si taky na gumičky, které, když jste si dali do vlasů, byly větší než samotný culík nebo drdol, tudíž zakrývaly všechny vlasy na hlavě? Určitě si na ně pamatujete! Přesně takové gumičky se nyní vrací zpátky do módy!

3. Zvonové kalhoty

Musíme však zmínit i comeback, který se zrovna dvakrát nevyvedl. Jsou jím zvonové kalhoty, které opravdu nebyly dobrým krokem. Zvonové kalhoty nebyly až tak populární ani v minulosti a nejsou populární ani dnes.

4. Roláky

Pamatujete si, jak vás maminky každé zimní ráno oblékaly do roláků? Nikdy jim nešlo přetáhnout rolák přes vaši hlavu. Tenkrát jste roláky nosili naprosto neradi, ale nyní byste se za ně v obchodech i poprali. Dlouho nebyly k dostání, nyní je však najdete na každém rohu. Jedná se o aktuální hit číslo jedna!

5. Džínové bundy

Džínové bundy nás okouzlily už před pár léty, přesto stále se jedná o kousek, který je třeba mít ve svém šatníku. Nosily se hlavně v devadesátých letech, pak měly chvilku pauzu a zhruba před dvěma roky opět ovládly žebříček nejoblíbenějších módních kousků. Jelikož se nyní blíží zima, kupte si ji třeba s kožíškem uvnitř.

Mohlo by se vám líbit...