Prozradíme nejkrásnější outfit léta. Jak vypadá?

Toužíte se v létě oblékat stylově tak, abyste zazářili? Doporučujeme dát přednost šatům, které se v současné době nosí v mnoha zajímavých střizích a podobách. Dokonce ani boubelky se nemusí obávat toho, že by se musely oblékat do nepohodlných kousků, které jsou upnuté až tak moc, že ukazují nehezké a neforemné boky. O současné módě by se dalo říct, že lichotí a přeje všem boubelkám, protože se do módy dostaly vkusné šaty rovného, volného střihu. A právě z takových šatů vykouzlíte dech beroucí a opravdu krásný outfit léta.

Bílé šaty jsou základem

Pokud se toužíte v létě obléknout skutečně stylově a dech berouce, doporučujeme sáhnout po zmiňovaných šatech, konkrétně po bílých šatech volného střihu, které mají spadlá ramena a pásek pod prsy. Pásek by měl mít hnědou barvu, protože o bílo-hnědé kombinaci nejkrásnější outfit léta pojednává.

Bílé šaty dnes zakoupíte na každém rohu. Povoleny jsou i takové šaty, které mají vkusné krajky nebo podobné odzoby, které se nevidí na každých šatech.

Hnědé boty na nohy

Jak jsme zmínili, bude se jednat o hnědo-bílou kombinaci, proto i boty zachovejme v barvách. Boty by měly být hnědé, konkrétně by se mělo jednat o sandálky, které mají sloupový nebo kulatý podpatek. Takové sandálky jsou velmi pohodlné a díky podpatku opticky zeštíhlují nohy. Povoleny jsou také nazouváky, a to opět v hnědé variantě.

Slaměné kabelky jako nedílný doplněk

Ke každému outfitu patří i kabelka. V tomto případě je ideální slaměná kabelka a je jedno, jakého tvaru bude. Kabelky jsou vkusnými doplňky, které si člověk zamiluje na první pohled. V současné době se slaměná móda preferuje před ostatními styly a slaměné kabelky do zmiňované módy spadají. K našemu outfitu se hodí zejména kulaté kabelky nebo například takové kabelky, které vypadají jako košík.

Mohlo by se vám líbit...