Rudé rtěnky aneb svůdnost sama

Mnoho žen má pocit, že zrovna ony nikdy nemohou nosit rudou rtěnku, protože jim nesluší, nebo se v ní zkrátka necítí.

Dámy věřte, že u skoro každé ženy se najde situace a vhodný outfit na to, abyste si mohla vzít rudou rtěnku a okouzlit každého, kdo se na vás jen podívá.

Výhoda

Rudá rtěnka je něco, co asi nikdy nevyjde z módy. A to nejen u nás, ale i v širém světě. Další výhodou je, že nikdy nejsou nudné a ani tak nikdy na nikoho nepůsobily.

Proč se používá

Existuje hned několik důvodů, proč si ji dámy a ženy berou na sebe

  • je to svůdné
  • působí to velmi sexy
  • upoutají pozornost
  • dodají šmrnc
  • a je to považováno za vrchol elegance a sexuální provokaci

Obavy

Nutno podotknout, že některé obavy jsou oprávněné, jelikož spousta dívek si takové rtěnky nosí, kdy chtějí, kam chtějí, k čemu chtějí a může se tím pádem stát, že to nevypadá příliš dobře, nebo že to daným rtům opravdu nesluší.

Některé dámy se bojí právě toho, že již mají kupříkladu svá léta a taková barva evokuuje vášeň, lásku, sexuální touhu. Emoce, které již nechtějí dávat na odiv světu nebo které už ve svém věku nemohou prožívat tak, jak by si přály.

Nebojte se, Není to myšleno tak, že když si ji nanesete na rty, okamžitě jdete na lov. Rudá barva na rtech je spojena i s tím, že jste elegantní, sebevědomá a plnohodnotná dáma, která ví, co chce a už má rozum a zkušenosti.

Červený koberec

Jen si vzpomeňte na předávání jakýchkoli cen ať už filmových, hudebních nebo jakýchkoli jiných. Hvězdy a star se prochází po červeném koberci a dámy se ukazují v překrásných róbách a na rtech ve většině případů se objevuje právě rudá.

Zkuste se na to podívat i tak, že i vy máte právo se občas cítit jako hvězda. Přeci jen, červená upoutá oko diváka a vy máte možnost ukázat, jaká doopravdy jste.

Mohlo by se vám líbit...