Sandálky, které nevyhazujte. Jaké se vrátí z loňska na módní pulty?

Sandálky jsou oblíbenou letní obuví. Člověk je nosí především ve chvíli, kdy se teploty začínají dostávat nad pětadvacet stupňů Celsia, kdy se nechce potit v pohodlných, leč uzavřených teniskách. V případě, že patříte k lidem, kteří sandálky milují, určitě se ptáte na to, jaké budou letošní sandálkové trendy. Budete muset kupovat nové kousky nebo si budete moct nechat trendy z loňského roku, jelikož budou stále in? Pojďme si na to odpovědět.  

Sportovní sandálky budou stále in 

K loňským trendům patří jednoznačně sportovní sandálky, které nám utkvěly v paměti. Jedná se o kousek, který už dávno není přijatelný jen horskou turistikou, ale který se nosí už i do společnosti. Jak to bude s tímto kouskem? Má cenu si ponechávat sportovní sandálky nebo ne? Odpověď je jasná – i letos budou sportovní sandálky na pultech obchodů, i letos budou sportovní sandálky součástí módních kolekcí.  

Minimalistické kousky budou v kurzu 

Kromě sportovních alternativ oblíbené obuvi se vyplatí vsadit také na elegantní alternativy, a to na minimalistické kousky. Pokud budou takové kousky doplněny o úzké pásky, je to opravdu trefa do černého. Na trhu jsou už nyní k vybrání jednodušší modely nebo také trochu složitější kousky, které jsou doplněné o šněrování. Nemusíte však sandálky uvazovat jen do okolí lýtek, nosí se to tak, že se šňůrkou svážou nohavice kalhot.  

Sandálky s hranatou špičkou jsou tady 

Pokud se zajímáte o módu, víte, že se začíná nosit hranatá špička. Kdo zkrátka nemá boty s hranatou špičkou, jako kdyby nebyl. Proto na hranatou špičku vsaďte hlavně u sandálek, které dodají outfitu takový retro nádech. Opět se sandálky s hranatou špičkou najdou na trhu v mnoha provedeních, opět i se šněrováním. A opět pamatujte na to, že ideální je zavázat si boty přes nohavice.  

Mohlo by se vám líbit...