Šatník podle barvy vlasů. Co sluší blondýnkám?

Jste majitelky přirozené nebo nabarvené blonďaté hřívy? Tyto barvy a styly vám budou slušet. A je jedno, zda vám je sedmnáct nebo sedmdesát. Co sluší (nejen pravým) blondýnám?  

Jen růžová to může být 

Možná tuto barvu nesnášíte. Až ale příště půjdete nakupovat, dejte si na sebe něco růžového. Vidíte to? Sedí vám perfektně. Pastelová růžová barva, neonový přelud, něžná barva od princezen z pohádky. Vyzkoušejte, ve kterém odstínu se budete cítit nejvíce svá. Kombinujte s bílou, černou nebo béžovou.  

Monochromatický styl 

V posledních letech se prosazuje monochromatický trend. Jednoduše na sobě máte jedinou barvu, a to od hlavy až k patě, a řešíte jen jednotlivé odstíny. Celkově působí tato varianta velmi elegantně a stylově čistě. Sladit šatník s barvou vlasů je super tip, jak se během chvilky proměnit ve stylovou kočku. Béžové odstíny, vítejte! 

Světle modrá kráska 

Opět jasný trend, který ocení mladé kočky i zralé kočičí dámy. Světle modrá dokáže rozzářit každý outfit, navíc se skvěle hodí k blonďatým vlasům. Nebesky modrá i baby blue jsou super tipy, ultramarine a safírová vám také prokáží skvělou službu. Kombinujte s černou, bílou nebo béžovou. Nebojte se ani modrého topu v kombinaci s modrými náušnicemi, celek bude působit stylově čistě.  

Osudová žena 

Nikomu nesluší červená tolik, jako blondýnám. Tohle mějte na paměti pokaždé, když si budete potřebovat dodat sebevědomí před důležitou životní událostí. Najděte si odstín, ve kterém se budete cítit příjemně, a jděte do červené. Už vás vidíme, jak vcházíte do místnosti. Sebevědomá a vědoma si toho, že jste krásná taková, jaká jste. Na červeném podkladu skvěle vynikne vaše barva vlasů.  

Vrhněte se ke svému šatníku a zkoušejte. Máte všechno? Nebo vám ještě pár kousků chybí? Tolik žen si přeje mít blonďaté vlasy. Najděte si styl, ve kterém se budete cítit báječně. 

Mohlo by se vám líbit...