Seznamte se s historií firmy CCM

Každý milovník motorek ví o tomto světě první poslední. Pokud máte doma svou vlastní motorku, tak taky moc dobře víte, že motorka nebyla ani zdaleka první a poslední investicí. Po motorce jste museli koupit potřebné moto oblečení, bez kterého byste nemohli na motorku sednout. Taky bylo zapotřebí koupit chrániče, které vás ochrání před případným pádem. Nezapomínejte ani na plachtu na motorku či kufřík, který vám bude tím nejlepším parťákem při dlouhých cestách. A samozřejmě do budoucna se nezapomínejte o tento svět motorek zajímat – dennodenně se světu ukazují novinky, o které třeba budete jevit zájem.

Například v nedávné době se světu ukázala nová motorka, která vyjede z dílny britské značky CCM. Tato značka je známá tím, že vyrábí ručně dělané motorky, které jsou bohužel vždy jen v limitované edici. I díky tomu se po nich jenom zapráší. Určitě se doslova zapráší i po nové motorce nazvané Bobber, která zanedlouho bude v prodeji. Ovšem vhodná bude jenom pro Brity, protože Euro 4 bohužel nesplňuje. Je schválená jenom pro britské silnice, bohužel. Ale na druhou stranu zbytečně neutratíte deset tisíc liber (to je suma, za kterou motorka bude k dostání).

Nyní si však prozraďme něco o značce této motorky.

Seznamte se s CCM!

U většiny značek automobilek moc dobře známe historii. Historii známe u automobilky Honda, taky ji poznáme u Yamahy, ale značka CCM nám byla záhadou. Je to možná proto, že tato automobilka není známá tím, že musela čelit mnoha překážkám, které stály v cestě za úspěchem. Firma CCM byla populární skutečně hned od začátku. Vždyť kdo by nemiloval ručně dělané vozy, které navíc nemá jen tak někdo – už od počátku se jednalo o limitované edice a už od počátku motorky mizely rychlostí blesku.

Nejvíce ji proslavila aktuální řada

Psát víc se začalo o této firmě až tehdy, kdy přišla aktuální řada Spitfire. Jedná se o řadu určenou pro sezonu 2016 a má v sobě mnoho zajímavých kousků, nad kterými se pozastaví každý milovník tohoto světa.

Mohlo by se vám líbit...