Sháníte bytové doplňky? Vsaďte na zlatou či měď!

Někteří sledují klasickou módu, jiní sledují trendy v bydlení. V bydlení se toho aktuálně mnoho děje, do módy se vracejí kousky, které byly známé hlavně v minulosti. Populární jsou tapety, ale taky šedá nebo hnědá barva, pestrým barvám se nedává moc průchod. Nicméně kromě toho jsou populární i extravagantní doplňky v podobě zvířecích hlav nebo jiné podobné kousky, z nichž pomalu až mrazí. Pokud byste však chtěli doplňky, které jsou vkusné a které možná ještě najdete i na půdě, měli byste si zvolit ty, které jsou ve zlaté nebo v měděné podobě.

Určitě si pamatujete na skleničky, které mají zlaté lemování. Ty většinou měli babičky v kredenci pro zvláštní příležitosti. Možná je právě najdete na půdě! A zejména takové skleničky či poháry jsou aktuálně v módě. Do módy mimo jiné přišlo i mnoho jiných zajímavých kousků, které jsou taky ve zlaté nebo měděné podobě. Jaké to jsou?

• Tácy

Velice populárními se staly tácy, které dneska najdete klasicky plechové, a to v měděné barvě nebo právě ve zlaté. Tyto tácy nejsou určeny k tomu, abyste na nich nosili kávu, ale slouží především jako dekorace. Jenom si je položte na konferenční stolek, položte na ně nějaké vázy nebo karafy, do nich dejte eukalyptus a vykouzlíte něco, čemu se říká stylový doplněk do domácnosti.

• Vázy, dózy, karafy

Populární jsou i klasické plechové dózy, karafy či vázy. Právě ty si koupíte taky dneska na každém rohu. Slouží skutečně jenom jako dekorace, nenalévejte si do nich víno, džus nebo jiné nápoje, ať už jsou alkoholické či nealkoholické. Skutečně je to jen dekorace, nic jiného.

• Sklenice

Jak jsme zmínili, populární jsou i sklenice které mají měděné nebo zlaté lemování. Pokud tyto kousky nemáte odložené na půdě, zajděte si do běžných obchodů s doplňky, kde na takové kousky narazíte. Ceny si však porovnejte – nekupujte první, na jaké narazíte. Někde je mají totiž skutečně předražené.

Mohlo by se vám líbit...