Sluneční brýle na parádu. Jaké tvary jsou letos v módě?

Stejně jako vloni, i letos jsou v módě sluneční brýle. Ty se staly nedílnou součástí letních a jarních outfitů, přece jen je to ochrana před sluníčkem. Je však velká škoda, že většina slunečních brýlí z klasických butiků nemá kvalitní sklo, tudíž ochrana před sluníčkem je bohužel mizivá. I přesto nám to nebrání v jejich koupi. Lidé chtějí být stylově oblečení, k tomu však patří i brýle, které se každým rokem mění – respektive mění se trendy ve světě slunečních brýlí, každým rokem jsou stylové jiné tvary a jiná provedení. Jaké sluneční brýle stojí za hřích letos?

Samozřejmě ani s brýlemi, které se nosily vloni nebo předloni, neuděláte krok stranou, je však dobré mít v zásobě i takové brýle, které jsou stylové a šik. Zatímco se staršími brýlemi pojedete na chatu, s novějšími se můžete ukazovat ve společnosti. Ano, i brýlí si člověk všimne a i takovou maličkost často lidé komentují.

Letošní rok patří barevným sklíčkům

Brýle s barevnými sklíčky jsou něco, co rozděluje společnost na dvě poloviny. Někteří jsou zastánci těchto brýlí, jiní je na druhou stranu naprosto nenávidí. V současné době drtivá většina lidí volí brýle s barevnými sklíčky proto, že jsou odvážným kouskem v jejich jinak nudném a nevýrazném šatníku. Obvykle je však nosí jen ke sportovním outfitům, což je samozřejmě škoda.

Brýle s barevnými sklíčky doporučujeme hlavně teenagerům, kteří se chtějí trochu zviditelnit, kteří chtějí se trochu odlišit od svých spolužáků a kamarádů.

Pilotkám nikdy neodzvoní

Pravdou je, že ani skvělým pilotkám snad nikdy neodzvoní. Pilotky však nejsou pro všechny typy obličejů, to je třeba mít stále na paměti. Pokud však máte obličej na nošení pilotek, proč se jim vyhýbáte? To jsou brýle pro vás, navíc je to opravdu nadčasový kousek, který vynosíte po mnoho dalších let.

Mohlo by se vám líbit...