Svatební šaty pro rok 2022: Vede krajka i pastelové odstíny

Letošní svatební trendy kopírují to, co celý módní svět – jedná se o radost, o jedinečnost a o vděčnost za každý den, který můžeme trávit se svými blízkými. Po pandemické pauze se objevily nové modely, kterých si nelze nevšimnout. Co je letos trendy?  

Šaty se stojáčkem mohou mít výstřih 

Největším hitem letošní sezóny jsou šaty se stojáčkem. Ten je někdy nahrazen jemným „rolákem“. Ten přitom nemusí být v žádném případě z látky, ale spíše jen z tylu, nebo ze zdobných krajek, kamínků nebo výšivek. Výstřih přitom může být zcela zachován. Šaty s průstřihy, které se pyšní stojáčkem, jsou příjemnou alternativou ke klasickým „svatebkám”.  

Pastelové barvy, vpřed! 

Kdo říká, že svatební šaty musí být bílé? Jemné odstíny pastelových barev se objevují jako příjemné zpestření klasické nabídky. Ani zde přitom není vyloučena kombinace s efektní krajkou. Pastelové barvy se navíc skvěle kombinují s originální svatební kyticí. Budete zářit! 

Vintage styl se hodí pro svatbu na zámku i venku 

Přejete si svatbu v boho stylu, kde bude hrát svou roli nejen bílá barva, ale také přírodní materiály? zvolte si šaty ve vintage stylu. Výšivka, živůtek, zdobné krajky, maxi délka sukně. Prostě zámecká princezna. Kdo by si nepřál si svůj den skutečně ozvláštnit? V těchto šatech budete nepřehlédnutelná.  

Jemná krajka až po zem 

Dalším trendem jsou šaty, které jsou celé vyrobené z krajky. Opět se tento model nejvíce hodí pro obřady pod širým nebem. Ramínka jsou volně spuštěna dolů, vlasy spadají na ramena, skvostné. Celokrajkové šaty potěší milovníky romantiky i pohodového boho stylu.  

Ať žije Very Peri 

Letošní barva roku Very Peri se samozřejmě musí objevit i v kolekcích svatebních salónů. Tento prvek modrofialové barvy se bude skvěle hodit pro svatby na úřadě i v kostele. Milovnice originality zaplesají! 

Už máte vybráno? Který styl šatů bude pro letošní sezónu nejlepší?

Mohlo by se vám líbit...