Tipy na plavky, bez nichž se letos v létě neobejdete

Každý rok je plný novinek v módním světě. Z počátku roku se stanoví barva pro aktuální rok, také se dozvíme, co se bude daný rok nosit. Letošnímu roku vévodí retro styl, o kterém jsme dlouhá léta neslyšeli. Retro styl se vyznačuje pestrými barvami, které se lidé nebojí kombinovat. Specifickou barvou je červená, ale taky se nešetří s oranžovou nebo s modrou barvou. Nesmíme zapomenout na vzory, které také kralují tomuto zajímavému stylu. Puntíky, proužky a květiny – to je to, co by mělo zdobit váš letošní šatník. A plavky? Ty volte jednodílné!

Jelikož by se dalo říct, že jsme jaro doslova přeskočili, je třeba si říct, jaké plavky letos volit. Plavková sezona je zanedlouho tady, na pulty obchodů se mnohé zajímavé kousky začínají dostávat. Proto se už nyní vyplatí zmínit, po jakých rozhodně musíte sáhnout.

Jednodílné plavky jsou letošním hitem

Jak jsme zmínili, nejlépe uděláte, pokud si koupíte jednodílné plavky. Jsou to plavky, které skryjí mnohé nedokonalosti vašeho těla a jsou retro, což se nyní nosí. Jednodílné plavky si pořiďte obyčejné, v nijak zvláštním střihu. Krajky a volánky nechte raději pro děti, upřednostněte přesně ten typ plavek, který se nosil v oblíbeném nestárnoucím seriálu Pobřežní hlídka.

S oranžovou nešlápnete vedle

Co se týče barev, nejlépe uděláte, pokud si koupíte plavky v oranžové barvě. Právě oranžová barva je barva, která letos frčí. Sluší takřka každému. Oranžové plavky si kupte klidně i dvoudílné. Budete i v takových plavkách naprosto nepřehlédnutelná!

Hnědá pro milovníky neutrality

I když k létu barvičky patří, ne každý si na ně trumfne. Pokud patříte k lidem, kteří nemají barvičky zrovna v lásce, sáhněte po hnědých plavkách, o které letos taky nebude nouze. I hnědá dominuje letošnímu roku, barva také spadá do retro stylu. Záleží na vás, kterou barvu upřednostníte.

Mohlo by se vám líbit...