Trendy spodní prádlo letošního roku

Každý člověk, který chce vypadat dobře a cítit se pohodlně, by si měl zakládat na kvalitním spodním prádle. Základní věc, kterou byste měli dodržet, je správný výběr velikosti spodního prádla, hlavně u podprsenek, které jinak škrtí a táhnou. Kromě velikosti se zaměřte i na materiál a na jeho celkový vzhled, který vám také pomůže zvýšit sebevědomí.

Samet

Spousta mladých dívek nosí sametová trička, sukně, nádherné bikiny, a hlavně spodní prádlo. Vypadá velmi elegantně, luxusně a působí, jako byste se vrátili v čase (v tom dobrém smyslu). Nejčastější barvy jsou červená, petrolejově modrá, baby pink a zelená.

Lesklé nebo třpytivé

Můžete zářit nejen na festivalech s nalepenými kamínky na obličeji či jiných částech těla (pokud jste hodně odvážné). Můžete zářit i skromněji a užívat si třpyt každý den. Teď nemáme na mysli laciné černé podprsenky se stříbrnými cvoky, ale celkově stříbrné podprsenky protkané luxferovými nitěmi.

Zvířecí vzory

I když mnoho z nás, kteří se o módu trochu zajímají a mají jiný pohled na věc, už je na zvířecí vzory trochu alergická, jiní tento vzor milují. Pokud nechcete vypadat lacině, tak si můžete pohrát s výběrem střihu prádla a docílit tak elegance s kapkou sex-appealu. Letos se nosí trendy klasický leopardí vzor nebo leopardí vzor s nádechem do červené barvy.

Krajkové prádlo

Krajka je materiál, který můžete zakomponovat úplně všude. Sice ne vždy to bude vypadat dobře, ale to nic nemění na tom, že to je možné. Každopádně, pokud si vyberete vkusné krajkové spodní prádlo, nikdy nešlápnete vedle. Krajka se líbí nejen mužům, protože ženy jim v tom připadají velmi něžná a nevinná stvoření, ale i ženám, protože se zkrátka cítí žensky.

Samozřejmě ne všechno trendy se vám musí líbit a je jen na vás, zda si něco z trendů osvojíte nebo ne. Zalíbilo se vám alespoň něco z uvedeného seznamu?

Mohlo by se vám líbit...