Tři outfity, v nichž hrají hlavní roli puntíkované punčošky

Své outfity můžete různě rozzářit a odlišit od toho, co nosí ostatní. Dnes je možné investovat do mnoha zajímavých kousků a doplňků, díky kterým už nebudete jen všedně oblečená, ale budete naopak oblečená tak, jako se oblékají světové celebrity. Například se vyplatí investovat do puntíkovaných punčošek, což jsou modely, které se dnes zkrátka nosí s velkou oblibou. Puntíkované punčošky zakoupíte v nejednom krámu se spodním prádlem, určitě je nepřehlédnete, jelikož je má oblečené nejedna figurína ve výloze. Pokud si však takto výrazné punčošky koupíte, víte, jak je posléze budete kombinovat? 

Zkombinovat puntíkaté punčošky není zrovna snadná záležitost. To však neznamená, že je to nemožné. Přinášíme vám konkrétně tři outfity, jimiž se můžete inspirovat.  

Outfit číslo 1 

Pokud se chystáte na narozeninovou oslavu nebo máte na programu dne setkání se šéfem, doporučujeme si obléknout černé upnutější šaty, které budou sahat délkově ke kolenům. Nebojte se volánků a krajek na poprsí, vypadá to hezky. K tomu zvolte právě puntíkované punčocháče, které doplníte jednoduchými lodičkami nebo mokasínami. Vůbec se nebojte ani měděného provedení, je to opravdu velmi vkusné.  

Outfit číslo 2 

Jestliže nejsou šaty to, co milujete, doporučujeme si vzít vypasovanou koženkovou sukni, která sahá až do pasu. K tomu košili (nejlépe bílou) a koktejlky. Nezapomeňte na nějakou byznys kabelku, do které se tak akorát vleze diář a pracovní notebook. Punčošky jsou samozřejmě samozřejmostí.  

Outfit číslo 3 

Nebojte se kombinace punčošek i s obyčejnými džíny. Pokud jsou džíny trhané, rozhodně si pod ně dejte tento typ punčošek. K tomu jednobarevné tričko, batůžek a na nohy tenisky. V případě chladného počasí se vyplatí vzít si i oblíbenou bomber bundu nebo klidně parku, do uší si můžete vzít kruhové dnes velmi oblíbené náušnice.  

Mohlo by se vám líbit...