Tři tipy, čím oživíte svůj šatník

Když se podíváte do svého šatníku, co vidíte? Vidíte jen neutrální barevné kombinace a velkou nudu. I když je nyní v obchodech tolik barevných a vzorovaných kousků k zakoupení, stejně nad nimi ohrnujeme nos a sáhneme vždy raději po neutrálním šedém nebo černém svetru, který snadno zkombinujeme a který budeme mít až do té doby, dokud se nebude na nás rozpadat. Jenže nyní si šatník vyžaduje velkou míru pozornosti. Touží po krásných barevných kouscích, které ho oživí. Pokud nevíte, čím svůj šatník oživit, přinášíme vám několik tipů, díky nimž bude z šatníku hotové mistrovské dílo.

Jak jsme zmínili, v současné době se na trhu najdou jenom takové kousky, které jsou barevné a které zaujmou na první pohled. Bohužel nad těmito se nejčastěji ohrnuje nos, i když právě takové kousky by měly být v šatníku především. Jak takové kousky přesně vypadají?

Jsou barevné

S barevností nejdál dojdeš. To platí zejména během horkých letních dnů, kdy je tabu nosit černé oblečení, které není nijak výrazné a které navíc poutá sluníčko a je nám v něm velmi, velmi horko. Raději sáhněte po barevných kouscích, které učarují každému na první pohled. Barevné kousky jsou právě to, co krásně oživí šatník. Podle módních kritiků by každá žena měla mít ve svém šatníku všechny barvy duhy, a to konkrétně něco modrého, něco žlutého, něco červeného a něco zeleného. Už je jen na ní, jestli to budou šaty, sukně nebo případně kabelka či ponožky.

Jsou vzorované

A něco vzorovaného – to také nesmí chybět v žádném šatníku a právě to také dokáže oživit náš šatník. Ať už sáhnete po proužcích nebo po puntících, vždy uděláte dobře. Hlavně po takových kouscích sáhněte a následně se je nebojte kombinovat. Čím víc vzorů, tím lépe.

Jsou minimalistické

I oblečení s minimalistickými motivy přišly do módy a také dokážou oživit každý všední šatník. Dříve jsme si pořizovali zejména halenky s minimalistickými kytičkami, nyní se už tolik nebojíme a saháme i po jiných, výraznějších kouscích, jako jsou modely s minimalistickými ptáčky nebo jinými zvířaty

Mohlo by se vám líbit...