Tři tipy pro moderní obývací pokoj

Po moderní domácnosti touží snad každá žena. Přece jenom ženy milují obdivování a chválu a návštěvy rády domácnost hodnotí. Pokud tedy čekáte návštěvu, soustřeďte všechnu svou pozornost na modernizaci obývacího pokoje. Aktuálně je tolik trendů, které se hodí do obýváku, že by se v tom málokdo vyznal. Abyste nemuseli pročítat hromadu časopisů, přinášíme vám pár neotřelých tipů, díky nimž vykouzlíte tu nejmodernější obývací místnost.

Tipy, které vám přinášíme, jsou určeny pro obývací pokoj, který není s masivním nábytkem. Pokud máte doma obývací pokoj zařízený masivně, pak nečerpejte z článku inspiraci. Tipy se nehodí pro masivní, dřevěný nábytek.

1) Chlupaté polštářky

Každý ví, že gauč by měl být dostatečně velký, ale hlavně by měl být i dostatečně pohodlný. Taky by na něm mělo být dostatečné množství polštářků, bez kterých to zkrátka není ono. Pokud i vy hledáte polštářky, které oživí váš gauč, pak byste měli sáhnout po těch chlupatých polštářcích – právě ty jsou dnes velice moderní. Najdete je v různé cenové relaci – v obchodních domech JYSK, Pepco nebo IKEA je najdete za slušně nízké ceny, v těch více značkových prodejnách je klidně koupíte i za sedm set, což už je trochu moc.

Co se týče barevnosti, rozhodujete se podle barevné kombinace ve vašem obývacím pokoji. Jestli máte obývací pokoj do černobílé kombinace, volte chlupaté polštářky nejen černé a bílé, ale taky i kontrastní, tedy například zelené nebo pudrové.

2) Kulaté dekorační vázy

Dalším poměrně velkým trendem jsou dekorační vázy. Jsou většinou kulaté, kdy do nich dáte například eukalyptus.

3) Bronzové, zlaté, stříbrné květináče

Jak se staly metalové barvičky populární v módě, tak se taky staly populární i v oblasti bydlení. V bydlení narazíme hlavně na tyto barvičky u květináčů. Ty taky neváhejte koupit. Samozřejmě se rozhodněte jenom pro jednu barvičku, protože k sobě nejdou – tudíž to bude buď zlatá, nebo bronzová, nebo stříbrná.

Mohlo by se vám líbit...