Tři typy šatů, které se budou nosit letošní sezonu

Každý rok se do obchodů dostanou šaty, které by měly zdobit dámský šatník během dané sezony. Loňský rok se nesl ve znamení maxi šatů, které nám sahaly ke kotníkům a které jsme si sbalili do kufrů na dovolenou. Letošní sezona je však krapet jiná. S dlouhými, takzvanými maxi šaty letos neohromíme. Letos musíme sáhnout po krapet jiných šatech. Otázkou je, po kterých?

Šaty jsou nedílnou součástí každého dámského šatníku. Ženy je nosí zejména do společnosti, ale nosí se i v létě, kdy hodnoty na teploměru sahají nad třicet stupňů Celsia. Každým rokem do dámského šatníku přibývají jiné modely. Vždy záleží na aktuální módě. Letos se do módy dostaly šaty rovného střihu, které si ženy zamilují především z toho důvodu, že zakrývají nedokonalosti figury. O větším bříšku či bocích najednou nebude vědět nikdo.

Šatů rovného střihu ale najdete na pultech obchodů mnoho. Po jakých střizích či barvách tedy sáhnout?

Květiny jsou jasný hit

Nejlépe uděláte, pokud si pořídíte šaty květinového vzoru. I ten, kdo chodí nakupovat minimálně, musel poznat, že právě květny jsou to, co letos frčí. Už během tuhé zimy se do obchodů začaly dostávat velice zajímavé kabáty poseté květinami či kabelky, jež měly květiny ve svých rozích. V zimě však éra květin neskončila, naopak nyní pokračuje.

Květiny se nyní začaly hojně objevovat na košilích, halenkách či právě na šatech. Jestli si koupíte šaty plné květin, jedná se o kousek, který můžete nosit celou letošní sezonu (a jistě i tu budoucí).

Krajky na scénu

Kromě květin se zamilujte i do elegantních krajek. O těch jsme delší dobu neslyšeli, ovšem nyní se opět vrátily do módy a září na pultech obchodů. Krajkové šaty se dají nosit nejen na společenské události, ale jsou ideální i na běžné nošení díky tomu, že se dají kombinovat s čímkoliv. Zatímco do společnosti si nazujete lodičky, k běžnému nošení zvolíte tenisky.

Mohlo by se vám líbit...