Tři žhavé a módní doplňky

Každý den vedou ženy samy se sebou dlouhé diskuze. Nevědí totiž, co si mají obléknout. Jiné je to tehdy, kdy v zaměstnání mají stanovený dress code. To se pak oblečení vybírá samo. Jenže když dress code není stanoven, ženy musí vstávat i o hodinu dřív, aby si vybraly to, v čem půjdou do obchodu. Pokud patříte k ženám, která si obléká vždy jen jednoduchost, kterou oživí několika doplňky, přinášíme vám tipy na aktuálně žhavé doplňky, které by neměly chybět ve vaší sbírce.

Doplňky jsou nedílnou součástí každého outfitu. Jak jsme zmínili, dokážou doplnit zejména jednoduchý look, ale jsou součástí i elegantnějšího outfitu. Ovšem stejně jako módní trendy, tak se i doplňky neustále mění. Otázkou je, jaké jsou moderní nyní.

Zamilujte si šátky, které jsou vhodné pro každý střih vlasů

Když se řekne slovo „šátek“, většinou si vybavíme krásný, vkusný doplněk, který uvazujeme kolem krku. Jenže v současné době jsou šátky vyráběny speciálně na hlavu. Pokud si pamatujete na staré dobré časy, kdy si ženy uvazovaly šátky těsně nad čelo, aby jim nepadaly vlasy či aby jim při práci nestékal pot do čela, nemusíme vám aktuální trend představovat.

Přesně to teď totiž frčí. Šátky se uvazují vkusně do vlasů a sluší naprosto každému typu vlasů. Může si je dovolit jak krátkovlasá slečna, tak dlouhovlasá žena, která chce oživit svůj look.

Když šátky nejdou uvázat, sáhněte po čelenkách

Je však jasné, že mnohým ženám vázání šátku zrovna nepůjde, a to z jakéhokoliv důvodu. V tom případě sáhněte po čelenkách, které jsou v současné době vyráběny ve stejné podobě jako mnohé šátky. Jenom jsou na gumu, tudíž si je uvazovat vážně nemusíte.

Široké gumičky patří k retro kouskům

Určitě jste postřehli, že se do módy vrátily i retro kousky, a to konkrétně i široké gumičky, které jsou bohužel velice nenáviděné celou řadou žen. Nenávidí je zejména ženy, které mají řídké vlasy a kterým tak gumičky z vlasů padají. Vynachválit si je na druhou stranu nemohou ženy, které mají vlasy podstatně hustší.

Mohlo by se vám líbit...