Vyberte si auto pro opravdové muže!

Každý muž celý život hledá dvě věci. Jednou z nich je vysněná partnerka, která bude po jeho boku stát vždy, když bude chtít i tehdy, kdy už chtít nebude. Jedná se o takovou tou svou vysněnou duši, kterou chce, i když si to řada mužů nepřiznává, najít každý správný chlap. Druhou věc, kterou během svého celého života muž hledá, je vysněné auto. Koupě takového auta chce opravdu velké rozhodování, protože na trhu je tolik aut, které by muže lákala, že vybrat si to pravé vyvolené je někdy těžší, než najít partnerku na celý život. Sice má řada mužů už jasno, ale na druhou stranu mnoho pánů vážně neví, který je ten vysněný vůz pro ně.

Naštěstí teď bude všem ulehčeno toto rozhodování, protože se na trh dostává vůz, který je určen pouze opravdovým mužům. Tento titul chce mít jistě každý chlap, proto nebudou váhat a rozhodnou se přímo pro tuto krásnou věcičku, která jim bude zkrášlovat příjezdovou cestu před domem. Jedná se o novinku na trhu, o nové Mitsubishi L200, které přijíždí do garáží těm, kteří mají své priority v životě naprosto srovnané a vědí, že Mitsubishi je kvalita, jíž se mohou pyšnit!

Objevilo se v Birminghamu

Novinka se ukázala světu na výstavě užitkových vozů v Birminghamu, kde se objevilo ne jedno, ale rovnou dvě taková auta. Jednalo se o speciální kousky, které se podle odborníků řadí k těm drsnějším typům. Jeden byl sériový projekt a druhý prostě jedinečný unikát. Obě však spojovala barva. Jednalo se o modrý odstín, konkrétně o Electric Blue.

Tato sériová verze L200 bude vyrobena pouze ve dvě stě padesáti kusů. Bude vyrobena v modré barvě, jak již bylo zmíněno, pouze blatníky budou v barvě černé. Na kolech jsou nasazeny terénní pneumatiky, což dodá již zmiňovaný drsný vzhled.

Pakliže by vás spíše zajímal unikátní kousek, kterým byl právě druhý model představen na výstavě v Birminghamu, jedná se o auto, které má také blatníky lakované do černého odstínu. Nárazník je s navijákem, světla mohou osvítit i tenisový Grand Slam, pružení je vhodné do nejhoršího terénu. Vymožeností je tak v tomto autě opravdu habaděj. To jde však poznat už na pohled!

Mohlo by se vám líbit...