Vybíráme perlový náhrdelník. Darujte své partnerce luxus

Blíží se narozeniny vaší partnerky nebo se jen blíží výročí, které oslavíte ve velkém stylu? Ať už je tomu tak či onak, v každém případě byste měli vybrat exkluzivní dárek, který se nedává jen tak. Vhodným dárkem je například perlový náhrdelník, který je velice luxusním šperkem, jež bude důvodem, že ztratí vaše vyvolená dech. Jelikož však perlový náhrdelník není nic levného, měli byste při jeho výběru postupovat s klidnou hlavou a nebýt zbytečně zbrklým.  

Perly jsou nadčasové, to vám ostatně potvrdí nejedna žena, která se zajímá o módu. Když už nevíte, čím ženu obdarovat, vyplatí se investovat právě do perlového náhrdelníku, který bude nosit dlouhá léta a který bude moct kombinovat s lecjakými módními kousky.  

Jak jsme však zmínili, jelikož není perlový náhrdelník nic levného, měli byste k jeho výběru přistupovat s chladnou hlavou. Vybírejte pak podle několika kritérií.  

Důležitou roli hraje barva perel 

Co hraje roli při výběru perlového náhrdelníku? Jsou to především barvy, které perly mají. Samozřejmě nestárnoucí klasikou, kterou nic nezkazíte, jsou bílé perly, ale působivé jsou také perly černé nebo jinak barevné. Už dávno nenajdete v klenotnictvích jenom bílé perlové náhrdelníky nebo šperky, jak jsme zmínili, možností je mnoho a je jen na vás, pro jaké perlové šperky se rozhodnete.  

Pro jakou délku se rozhodnete? 

Při výběru hraje roli také délka perlového náhrdelníku. Aktuálně existuje několik standardně používaných délek, každá má svůj účel. Existuje takzvaný collar, což je límeček. Jedná se o náhrdelník, který má zhruba třiatřicet centimetrů v délce. Většinou je na přesný obvod krku majitelky. Pak také existuje takzvaný choker čili obojek, který měří jedenačtyřicet centimetrů a který spočívá na klíčních kostech. Pak existuje princess perlový náhrdelník, který má délku pětačtyřicet centimetrů a leží pod klíčními kostmi majitelky.  

Mohlo by se vám líbit...