Vybírat barvu stěn je mnohdy nejtěžší úkol při zařizování

Při zařizování domácnosti především ženy dbají na to, aby jejich dům byl opravdu podle jejich představ. Pánové nemají zrovna co mluvit do záležitostí, které se týkají bydlení, proto se není čemu divit, když při vybírání nábytku nebo i postele jen drží pusu a své názory si schovávají na později. Vybírání nábytku je však velmi jednoduché, pokud žena ví, co je nyní v oblasti bydlení trendy a stylové. Vedou především masivní typy nábytku, u nichž dominují především různé odstíny hnědé barvy. Samozřejmě i klasika v černé nebo v bílé barvě je vždy zaručená.

Nic není však tak složitého, než konkrétně vybírání například fasády a následně také i konkrétní malování zdí. Nikdo nestojí o to, aby musel malovat co týdne, protože se jedná o záležitost, bez které bychom se určitě rádi obešli. Navíc je to finančně náročné, a tak se raději zaměřme opravdu na takové zdi, u kterých si budeme jisti, že nás jen tak neomrzí.

U fasády je to poměrně jednoduché, protože vedou v současné době klasické neutrální barvy. Nejlépe uděláte s klasickou bílou fasádou, i když mnoho rodin si může říct, že na bílé půjde všechno vidět. Ostatně dobře uděláte i s krémovými barvami. V poslední době se však rozeběhl nestylový trend v podobě pestrých barev na fasády, těm se ale vyhněte, protože jsou opravdu nevkusné a jen poutají negativní pozornost.

Jak vymalovat zdi v místnostech?

Vymalování zdí v místnostech orientuje a vybírejte pouze podle toho, jak chcete mít místnost zařízenou. Pakliže však ještě nevíte, do jaké barvy se bude místnost ubírat, zvolte klasiku v bílé barvě, protože právě ta je trendy a stále trendy také bude. Možná byste se měli zaměřit i na tapetové zdi, protože nyní najdete v obchodech velmi vkusné tapety, jež naprosto rozzáří danou místnost.

Při malování se vyhněte pestrým barvám, jak je tomu také u fasád, protože právě ty vás rychle omrzí a začnou se vám nelíbit. Proto volte barvu neutrální, u které bude stačit jen změnit barvu doplňků, abyste dosáhli trochu jiné  – vkusnější – domácnosti.

Mohlo by se vám líbit...