Za špatnou náladu může často oblečení, které máte na sobě

Co rádi nosíte v sychravém listopadovém počasí? Tuto otázku si musíte zodpovědět hlavě ve chvíli, kdy se potýkáte s nepříjemnou, až depresivní náladou. Pokud patříte k lidem, kteří se řadí k depresivním jedincům, bohužel vám musíme říct, že na depresivní a špatné náladě se nepodílí listopadové počasí a podzimní brzké stmívání. Na vaší náladě se podílí hlavně to, co zrovna máte na sobě. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. V tomto případě je skutečně pravda to, že co si ráno oblečeme, tak se budeme cítit po celý den.  

To, co si ráno oblečeme, ovlivňuje naši náladu po celý dlouhý den. To je opravdu fakt, který se vám jistě mnohdy potvrdil. Vliv na naši náladu má nejen to, jak oblečení padne, ale také na naši náladu má vliv barva, jakou máme na sobě.  

Barvy mají velkou moc 

Zejména barvy se podílí na našem sebevědomí a na tom, jakou máme náladu. Barvy dokážou ovlivnit skutečně mnohem víc. Bohužel jen málokdo si uvědomuje, jakou mají barvy moc. Seznamme se proto s jejich mocí a oblékejme se ode dneška tak, abychom byli šťastní a spokojení.  

Barvy a jejich vliv na člověka 

Například bílá barva je barva nevinnosti a čistoty. Pokud se ale zabalíte do bílé barvy od hlavy až k patě, budete vypadat trochu nadřazeně. Raději bílou barvu kombinujte s jinou barvou, v takovém případě bude mít bílá pozitivní moc. Co se týče třeba černé barvy, která je nadčasově elegantní, je třeba zmínit, že dnes už to není jen barva smutku, ale také je to barva velké síly. Nenoste jí však moc, jinak je to posel negativní energie.  

Pokud však nosíte červenou, šíříte kolem sebe optimismus a sebevědomí. Žlutá barva zahání smutek, oranžová podporuje mezilidské vztahy, i když je v mnoha oborech brána jako barva poukazující na nebezpečí. 

Mohlo by se vám líbit...