Žijte chvíli v luxusu. Stravte noc v jednom z nejdražších pokojů světa

Každý člověk by si minimálně jednou v životě měl dopřát trochu toho pravého a nefalšovaného luxusu. Kromě toho, že by zamířil do lázní nebo do wellness, co zamířit i do jednoho z nejdražších pokojů světa, kde byste přečkali alespoň jednu jedinou noc? Se vší pravděpodobností by se jednalo o noc, na kterou nikdy v životě nezapomenete.  

Jelikož se řada lidí na dovolenou do zahraničí letos nevydala, určitě jí zbylo mnoho peněz. Ty samozřejmě můžou investovat, ale na druhou stranu proč ji nevložit právě do neopakovatelné noci, kterou prožijete v luxusním apartmá? 

Mark Penthouse Suite 

Pokud se budete nacházet v New York City, pravděpodobně narazíte na The Mark Hotel. Jedná se o jeden z nejpůsobivějších hotelů v celém New Yorku, ovšem jeho nejkrásnější a nejluxusnější částí e pokoj Mark Penthouse Suite. Mluvíme konkrétně o pokoji, kde noc vyjde na 75 tisíc dolarů. Jedná se však zároveň o největší apartmán v celé Severní Americe.  

Od tohoto velice luxusního apartmá, které je opravdu prostorné a podobá se spíše domu než pokoji, můžete očekávat především nádherný výhled na Central Park. Stejně tak se můžete těšit na opravdu luxusní pokrmy, za kterými nestojí nikdo jiný, než světově známý kuchař, který je zároveň oceněn Michelinskou hvězdou. 

The Royal Penthouse Suite 

I v hotelu President Wilson v Ženevě byste našli unikátní pokoj, který vyjde na 80 tisíc dolarů za noc. Mluvíme v tomto případě o pokoji The Royal Penthouse Suite, který je tím největším v Evropě. Nabízí nevšední pohled na okolí a pokud se zde ubytujete, zařadíte se náhle k řadě celebrit a významným politickým osobnostem, kteří zde žili.  

V pokoji se může ubytovat až 24 lidí, k dispozici je pak dvanáct luxusních ložnic. Samozřejmostí je soukromý asistent, komorník, kuchař a soukromá posilovna. 

Mohlo by se vám líbit...