3 košile, které nesmí chybět v žádném šatníku

Dnes na vzhledu skutečně velmi záleží. Díky tomu, jak lidé chodí oblékáni, si utvořujeme na ně názory. Měli bychom v dnešní době skutečně dbát na to, co máme na sobě, vždyť šaty dělají člověka. V každém šatníku by mělo být pár základních kousků, bez kterých bychom neměli dát ani ránu. Samozřejmostí jsou nějaká basic, jednobarevná trička, dále pak několik džínů a samozřejmě košile. Konkrétně košil bychom měli mít minimálně tři typy. Pojďme si je tedy představit.

1) Bílá košile

Bílá košile je opravdu nutností. Bez ní bychom skutečně nedali ani ránu. Hodí se nejen na slavnostní události, ale taky je často součástí povinného dress codu v zaměstnání. Je už jedno, jestli budeme mít košili volnější nebo vypasovanou, důležité je, abychom vůbec jednu takovou košili měli. Bílá košile je skutečně základem nejen dámského, ale i pánského šatníku.

Pokud někdy nevíte, co si máte dát na rande, na kafé s kamarádkami nebo do práce, vždycky sáhněte po této košili. Hodí se nejen k sukni, ale taky i k džínům nebo společenským kalhotám. K ní si pak jen nazujete obuv, která je vám pohodlná – je jedno, zda jsou to lodičky nebo polobotky či tenisky.

2) Károvaná košile

Další nutností je alespoň jedna károvaná košile. I károvaná košile je skutečně podmínkou. Ta se hodí zejména na party s přáteli nebo jen tak – pro všední nošení. Většinou se k ní dávají tenisky nebo nějaká podzimní obuv (například chelsea boty). Využijete ji však ke všemu a kdykoliv.

Dneska károvanou košili koupíte snad všude! Jelikož se blíží zima, skutečně ji najdete opravdu kdekoliv.

3) Džínová košile

A současným asi největším hitem je džínová košile. Bez ní byste neměli dát ani ránu. Je naprosto fenomenální! Můžete si ji koupit i v délce až pod zadek. Kombinovat se dá taky takřka se vším – nejlépe však uděláte, pokud ji budete kombinovat s džíny. Možná si říkáte, že džínová košile a džíny nejdou k sobě, ale jste na omylu. Skutečně se tato džínová kombinace nyní nosí.

Mohlo by se vám líbit...