Dekorace, které hrají v boho domácnosti prim

V poslední době je velice oblíbeným stylem bydlení takzvaný boho styl. S ním se můžete setkat opravdu v každé druhé domácnosti, čemuž se však nemůžeme divit. Vždyť je to velice příjemný, sympatický a také fotogenický styl, který je zajímavý. Typický je především svými vzory, které se přenáší na bytový textil nebo často i na pohovky či křesla. Prozraďme si však několik dekorací, které hrají v boho domácnosti prim. 

Každý styl bydlení je specifický nábytkem, bytovým textilem a samozřejmě také dekoracemi, které dotváří celkový vzhled interiéru. Dekorace jsou opravdu velice důležité, a tak si pojďme zmínit, které hrají prim v případě boho stylu, jenž je u nás tak oblíbený v posledních měsících. 

Polštářky všude, kam se podíváte

Boho styl se má nést v příjemném a pohodlném duchu. A co je příjemnějšího nebo pohodlnějšího než polštářky, které na člověka dýchnou bezstarostnou atmosféru? Polštářky by měly nést zajímavé vzory, ideálně geometrické nebo květinové. Vzory zkrátka taktéž hrají roli v případě boho stylu. 

Kromě geometrických a květinových vzorů se však nebojte ani vzoru mandaly nebo třeba vzoru lapače snů, což je ostatně další dekorace, která se do boho stylu hodí a která má v takto zařízených domácnostech své místo. 

Světelné řetězy v neutrálních barvách

Milujete světýlka a neradi byste se jich vzdávali po vánočních svátcích? Světelné řetězy třeba ve tvaru koulí vám mohou domácnost zdobit po celý rok, pokud se však rozhodnete pro neutrální barvičky. Lze s nimi ozdobit prakticky cokoliv, nemusíte s nimi zdobit jenom okna. Klidně jimi ozdobte dekorativní žebříky z bambusu nebo je třeba přehoďte přes komodu v ložnici. Nebo si snad najdou místo u vás na pohovce?

Kromě zmíněných dekorací se do boho stylu hodí i nástěnné dekoracce, které byly vyrobené technikou drhání, nebo třeba vzorované koberečky.

Mohlo by se vám líbit...