Lamborghini zamířilo do Česka a je zase dražší

U řady automobilek se toho spoustu děje. Automobilový nadšenci jistě vědí o každé události, která se ve světě automobilů stane, proto jim nejspíše ani neuniklo nové Lamborghini Aventador S, které zamířilo do České republiky. Takových unikátů k nám ovšem nemíří každý den, proto si tohoto vozu rozhodně všimli i ti, kteří tento svět automobilů zrovna dvakrát nesledují. Jsou ovšem jednoznačně nadšeni, protože tento nový vůz je naprosto úžasný.

Jedinou vadou u těchto vozů této značky je, že jsou obvykle hrozně drahé. Ale to se u takových vozů dá opravdu předvídat. Jenže oproti minulosti nový vůz od této automobilky značce podražil. Tím možná odradil, ale na druhou stranu také přilákal řadu zájemců, kteří by byli ochotni dát hotový majlant za tak unikátní kousek. Nové Lamborghini Aventador S se v České republice ukázalo jako první a je to výrazně omlazené provedení původního modelu. Původní model by na trh uveden zhruba před šesti lety a jeho cena byla v přepočtu zhruba nějakých šest a půl milionu korun. Nyní však musíte počítat s minimálně milionem nahoru. Jeho cena opravdu rapidně stoupla.

Milion sem, milion tam

Pakliže byste si však i v minulých letech mohli dovolit takový kousek, jeden milion navíc vás jistě nerozhodí. Konkrétně za tuto novinku dáte sedm milionů a pět set sedmdesát tisíc korun. Zatím se tento kousek vyskytuje pouze na pražském Smíchově, tudíž obdivovat ho můžete zrovna tam. Jestli se ptáte, jak poznáte takový omlazení model, tak se odlišuje podle předního nárazníku a jinak tvarovaného zadního křídla. Zlepšil se také přítlak a také difuzor. Zadní náprava je lépe a nově řiditelná a zvýšila se také ovladatelnost celého vozu, a to i během pomalé či rychlé jízdy.

Nová je také výfuková souprava a pod kapotou najdeme skoro sedm set padesát koní. Pod kapotovou se však událo mnohem více změn. To však poznají především zkušení závodníci, kteří si tento vůz přijdou osobně omakat.

Mohlo by se vám líbit...