Nestárnoucí Mercedesy jsou jedna radost

Především pánové si celý svůj život šetří na jednu jedinou věc a tou je právě auto. Mnoho mužů během svého šetření zjišťuje, že původní záměr koupit si BMW se změnil a najednou šetří na úplně jiný vůz od jiné automobilky, protože se zkrátka na přehlídce v Ženevě ukázal jako lepší kandidát, který se už jistě nemůže dočkat, až navštíví vaši garáž. Při koupi auta si najednou muž splní veškeré své sny a najednou začne pečovat o tohoto domácího mazlíčka naprosto dokonale. Denně ho luxuje, umývá ho, leští ho a mužova partnerka se nestíhá divit, protože po těch letech zjišťuje, že i to se dá. Je to tedy opravdová paráda zejména pro muže, pokud si koupí svůj skvělý vůz.

Vždy ale také koupi předchází velké rozhodování. Muž by chtěl vysněný závoďák, ale jeho rodina křičí po spíše prostorném voze s velkým objemem kufru, protože letní dovolené zaberou opravdu celý takový kufr, a proto musí být hodně velký. Pokud však vybíráte auto čistě pro sebe, manželka na vás křičí, abyste byli především zodpovědní a nebrali si pouze třídveřový vůz, do kterého byste nenaložili vaši tchýni, když by potřebovala někam odvést. Vy však mnohdy zachováte chladnou hlavu a i přes všechny narážky si koupíte ten váš pravý vysněný vůz, kterým není žádný jiný než Mercedes.

Mercedes vyhrává i díky velkému množství českých cen

České zastoupení této skvělé automobilky značky Mercedes-Benz nyní zveřejnilo ceny nové generace, a to třídy E kupé. Jedná se o vzhledově velmi luxusní automobil, který se přirovnává nejčastěji k luxusnější třídě S. Má relativně vysoký výkon a manuální převodovku u této řady nenajdete. Jestliže ji přece jen chcete hledat, tak tím budete ztrácet čas. Jestliže vás však tento vůz ohromil natolik, že jste se rozhodli ho přece jen koupit, připravte si větší finanční obnos. Hodnota se totiž vyšplhala k jednomu celá čtyři milionu korun. Za tu cenu byste si mohli pořídit vozy hned dva nebo tři, ale pakliže se vám opravdu tak moc zalíbil, začněte šetřit právě teď.

Mohlo by se vám líbit...