Seznamte se s Lamborghini Terzo Millennio

Seznamte se s Lamborghini

Ve světě automobilů se toho děje stále mnoho. Pokud milujete auta, jistě si nenecháte ujít žádnou novinku z tohoto světa. V současné době se všechno točí kolem elektromobilů. Je to jakýsi hit, kterému se přisuzuje budoucnost. Auta se už snad ani nebudou vyrábět jinak, než v elektrické podobě. Dokonce i nové Lamborghini je naprosto elektrický. Že o novém Lamborghini ještě nevíte? Tak se seznamte! Tady je nové Lamborghini Terzo Millennio!

Jedná se zbrusu nový koncept automobilky značky Lamborghini. Svět tato automobilka nyní chce zaujmout modelem, který je zcela elektrický. Jeho baterie jsou skutečně tenké, proto se dokonale vešly do karoserie.

Jaký je design?

Co se týče designu, jedná se o poměrně extrémní provedení. Kola jsou obrovská, přesto automobil vypadá, jako kdyby na silnici přímo seděl. Jako u všech aut této automobilky se i zde setkáme s obřími otvory.

Samotný elektromotor sedí u každého kola. Je to tedy vůz, který je poháněn všemi čtyřmi koly. Bohužel vám nemůžeme prozradit ani zrychlení, ani výkon tohoto nového automobilu značky Lamborghini, protože výrobce tyto údaje zatím dobře střeží. Co však víme, je to, že karoserie má v sobě možnosti samoopravení, kdyby náhodou došlo k poškození. Díky mikrokanálkům a chemickým látkám se karoserie rychle sama opraví.

Co je tou největší zajímavostí?

Z technického hlediska zde najdeme skutečně velkou zajímavost, a sice umístění baterií. Jsou umístěny v karbonové karoserii, což není u elektrovozů obvyklé. Většinou jsou umístěny v podlaze automobilu, ale zde je to zkrátka jinak. I tento fakt tak dokazuje, že baterie v tomto voze jsou skutečně tenoučké.

Víc se toho však o tomto voze zatím neví. Automobilka si koncept celého vozu a jeho výhody ještě celkem bedlivě střeží. Ukázat světu by se toto auto mohlo už během příštího roku. Nebo by se alespoň mohlo dostat ven větší množství informací.

Mohlo by se vám líbit...