Slyšeli jste o novinkách u BMW?

O svět automobilů se zajímají hlavně pánové, ale je nutné poznamenat, že svět automobilů není zdaleka ukradený ani ženám. I ty sledují aktuální novinky a těší se na nové automobily, které letos vyjedou ze svých garáží a které si budeme moct letos koupit. K těm to novinkám, které si budeme moct nově koupit, se řadí i rodinné BMW řady 2, které aktuální prochází jistými změnami. Až těmito změnami projde, bude k mání, a to už zhruba od března tohoto roku!

BMW patří dneska k těm nejlepším automobilkám celého světa. Samozřejmě to není zrovna nic levného, ale je to kvalita, kterou správný řidič vždy ocení. Právě tato automobilka se snaží už dlouho o mnoho změn, které by nabídla svým zákazníkům. Rozhodla se proto jaksi omladit řadu 2, což je tedy rodinné MPV s pohonem předních nebo všech kol. Jedná se o jistou retuš, která aktuálně probíhá na tomto modelu, který bude k mání v upravené podobě, jak jsme zmínili, už od března.

Na jaké změny se můžeme těšit?

Pokud očekáváte hromadu změn, tak vás musíme zklamat, protože změn není mnoho. Jedná se skutečně jenom o omlazení tohoto vozu, které se dotklo hlavně detailů. Změní se trochu vzhled – přední i zadní nárazník bude jiný, zvětší se maska chladiče a taky dojde k jinému tvarování předních mlhovek.

Co se týče zadní strany, dočkáme se mohutnějších koncovek, které budou mít zvětšený průměr, a to zhruba 90 milimetrů. Změna nastane i u čtyřválců, které budou mít dvojitou koncovku výfuku.

Co bude v nabídce?

Jak už je zvykem, nabízet se bude i designový sportovní paket, který zájemcům přinese hlavně trochu ostřejší rysy. Nově si budete moct vybrat i více odstínů laků – přibydou konkrétně dva odstíny laků. Nově se zaměřte i na design kol protože ty budou v průměru sedmnáct, osmnáct a devatenáct palců.

Co se týče nabídky motorizací, nic se nezmění.

Mohlo by se vám líbit...