Rolety jsou opět trendy

Zatímco na počátku milénia se zdálo, jako bychom rolety nepotřebovali, postupně se k nim lidé začali stále více vracet. Dnes jsou rolety opět na výsluní. Prošly však revolucí a změnily svou podobu. Jak nyní moderní rolety vypadají? 

Designové kousky

Stejně tak, jako nádherné záclony či jiné podobné dekorační látky, i rolety se mohou stát nezbytnou součástí bytového designu. Stačí, když si vyberete ty správné. Stačí vám jediné potáhnutí za roletu a máte doma kouzlo soukromí, které nepustí dovnitř sluneční svit a navodí příjemnou atmosféru. Zatemňovací rolety se velmi snadno upevňují a slouží po mnoho desítek let. Váš domov tak dokonale zútulní a vyladí. Navíc si můžete vybírat z barevných odstínů, které se u vás budou skvěle vyjímat. 

Ve dne i v noci

Pokud nepatříte mezi milovníky záclon a hledáte něco praktického a moderního, podívejte se po roletách den a noc. Na rozdíl od zatemňovacích rolet tyto designové kousky suplují také úlohu záclony, nabízejí tak skutečně moderní pojetí bydlení. Tímto zcela levným a účinným způsobem se vám podaří korigovat pronikání světla do místnosti, aniž byste museli cokoliv vrtat nebo složitě připevňovat. Snadné upevnění zajistí stálost, jedinečný design poté pohodu ve dne i v noci. Tyto rolety se staly hitem prodejů v posledních letech.

Jedna snadná změna

Rolety den a noc mají jednu kouzelnou vlastnost. Zatímco přes den se tyto kombinující se pruhy látky starají o to, aby vám zajistily soukromí a nevpustili do bytu příliš mnoho slunečního světla, pomocí jednoduchého tahu za šňůrku se promění v zatemňující rolety. Jak je to možné? Překrývající se pruhy látky se prostě a jednoduše změní a překryjí se tak, že na sebe budou naléhat tmavší pruhy látky. Vy tak máte zajištěno soukromí a přítmí pro celou dobu večera a noci. 

Rolety si opět našly své místo nejen v hoteliérství, ale také v běžných domácnostech.

Mohlo by se vám líbit...