Luxusní značky jako důvod k zadlužení?

V nedávné době se konal zajímavý průzkum, který pojednával o tom, kvůli čemu jsou lidé ochotni se zadlužit. V drtivé většině případů se ukázalo, že lidé se zadlužují kvůli elektronice, svou pozici ale měly i luxusní značky, kvůli kterým se zadlužují spíše ženy. Produkty oblíbených luxusních módních značek jsou lákadlem pro nejednu ženu a nejedna žena po takové věci touží. Některé ženy místo toho, aby si na danou věc našetřili, tak si kvůli ní půjčí. Víte, za co konkrétního si jsou ženy ochotny půjčit i desetitisíce? 

Existuje mnoho luxusních značek, které jsou velkým lákadlem. Některé ženy si kupují jejich padělky, jiné usilovně šetří, aby si krásnou kabelku mohly koupit, i když stojí desetitisíce. Najdou se však i takové, které bez rozmyslu utrácí peníze za značkový kousek, o němž se ví, že ho jen tak nějaká žena nemá.  

Otázkou tedy je, za jaký konkrétní značkový kousek se dokážou ženy zaprodat bance, která jim po dobu několika měsíců bude stěžovat život.  

Kabelky jako největší lákadlo 

Možná to není překvapením, možná je – největším lákadlem jsou kabelky. Kupodivu jsou nejatraktivnější kabelky značky Louis Vuitton, které stojí opravdu i několik desítek tisíc korun. Jedná se však zároveň o nejvíce padělávanou kabelku na světě, i to možná ženy nutí k půjčce – chtějí mít jako jediné pravou kabelku luxusní značky. Problém je ten, že rozdíly mezi padělkem a originálem jen málokdo pozná, proto i žena s pravou kabelkou Louis Vuitton může být nařknuta za to, že nevlastní originál.  

Podobně je to i u jiných kabelek. Největší zájem je o ty, které jsou pravidelně nejvíce padělávané.  

Šaty od známých návrhářů jsou také lákadlem 

Ženy se chtějí cítit jako princezny, a tak chtějí mít ve svém šatníku šaty od návrháře, který obléká například královskou rodinu. Jenže to jsou šaty poměrně drahé, navíc je nevynosíte na všechny události roku. V takovém případě je lepší si šaty raději půjčit, na půjčení si obvykle brát půjčku nemusíte. 

Mohlo by se vám líbit...