Čelenky do vlasů jsou skvělým doplňkem

Móda si hraje. Vidíme to například na tom, že si stále čerpá jakousi inspiraci z minulosti a díky hraní si s neustálými nápady přináší do módního světa řadu novinek, které si pak zběsile kupují řady žen. Mimo to však móda vytahuje z minulosti některé kousky v celé své parádě, proto nemusíte utrácet za kousek, který vám stále leží v šatníku. Dříve, než si tedy něco koupíte, měli byste se zaměřit na to, jestli máte nebo nemáte daný kousek v šatníku. Pakliže kousek v šatníku mít budete, neutrácejte za ně peníze. Tato situace se týká například skvělých džínových bund, dále také například nestárnoucích zvonových kalhot (které nepatří zrovna mezi nejoblíbenější), ale také se můžete seznámit s mokasíny, které letos ovládly doslova svět obuvi. Jistě podobné kousky vám leží hluboko v botníku a ani o tom nevíte.

Móda se však nezaměřuje pouze na kousky oblečení, ale také si vyhrazuje právo udávat, co je trendy i v oblasti doplňků. Hledáte tak většinou vkusné náhrdelníky, řetízky, náušnice nebo jiné šperky, které úchvatně doplní každý váš look. Možná byste se taky mohli zaměřit na doplňky do vlasů – například čelenky. Protože právě ty se staly jakýmsi nezbytným doplňkem, který se musí připnout do vašich vlasů, ať už máte jakýkoliv look.

Vedou zejména květinové podoby čelenek

Určitě jste se v poslední obě setkali s někým, kdo má na hlavě čelenku z květin. Takové kousky jsou velmi stylové, ovšem musíte dbát na to, jaké čelenky na hlavě vlastně máte. Vyvarujte se například velkým kýčovitým květům, které budou mnohem větší, než vaše hlava. Zkuste to raději s drobnými kvítky, jež nepůjdou skoro vidět, jak budou miniaturní. Obecně miniatury v dnešním módním světě naprosto vedou, proto se zaměřte především na ně, nikoliv na kýčovité kusy, které jen uchvátí negativní pozornost.

Čelenky však nejsou pro každého. Nejen, že se musí dbát na to, jestli vám sluší nebo nesluší, větší a těžší je rozhodování v tom, jestli přesně ten kousek, který držíte v rukou je vkusný, nebo nikoliv. Nesahejte a neberte si každý kousek, který uvidíte. I nevkusné doplňky se v obchodech prodávají s velkou oblíbeností a pak se následné koupi hořce lituje.

Mohlo by se vám líbit...