Postavte si stan na střeše auta

Konečně si můžeme venku dopřát opravdu krásného počasí, které nám umožňuje dělat řadu outdoorových sportů, které se staly v poslední době obzvlášť velmi populární. Jedná se většinou o horolezectví nebo konkrétně o turistiku, která je oblíbená zejména v době dovolených. Pakliže letos nemíříte nikam do zahraničních pouští, ale rozhodnete se místo slaného moře zakusit trochu pravé české přírody s mořem piva, rozhodně byste se měli vydat vstříc velkému přírodnímu českému dobrodružství. Takových krásných koutů je v Česku habaděj.

Abyste si jich však užili tak, jak se sluší a patří, měli byste to zkusit především s kempováním, protože to k pravé turistice patří. Zapomeňte na řadu kufrů, stačí, abyste si vzali jeden velký batoh na záda a společně s ním se vydali vstříc velkému letnímu dobrodružství. Pokud se strachujete, kam dáte svůj stan, nebojte se. Pokud se na místo dopravíte autem, celkem byste mohli šetřit i místem v batohu, protože stan si rozděláte rovnou na střeše. Pakliže si myslíte, že je to nesmysl, tak tomu tak už opravdu není. S novým Mini si totiž atkový stan můžete postavit rovnou na střeše auta!

Existuje jen málo aut, která jsou vhodná na cestování s kempováním

Existuje hotová řada aut, se kterými byste na kempování nejspíše nejeli. Mezi ty se řadí například řada značek závodních aut nebo také oblíbené mazlíčky, které se bojíte ušpinit. Nyní však můžete na takové kempování jet s novým Mini, protože to vám bude opravdu tím nejlepším společníkem pro takové stanové večery. Jedná se konkrétně o Mini Countryman, který má vyšší světlou výšku, trochu plastů navíc a také na střeše speciální box, který je jakýmsi symbolem pro stan.

Tento výmysl si vymyslela odborná italská firma, která se jmenuje Autohome. Chtěli ukázat, že nemusíte bydlet v autě, ale alespoň byste si mohli zkusit, jak lehké je kempování, když budete mít auto poblíž sebe. Jedná se o velmi kvalitní nástavbový stan, který najdete na střeše tohoto vozidla. Má skvělou matraci, osvětlení a také žebřík, abyste se do tohoto obydlí snadno dostali.

Mohlo by se vám líbit...