Jaká značka má ty nejkvalitnější parfémy pro muže?

Parfémy jsou naším každodenním partnerem. Přece jenom pokud někdo zapáchá, není to nic příjemného. Mnohdy máte sami ze sebe špatný pocit, pokud se ráno nenavoníte oblíbeným parfémem. Řada lidí se voní hlavně z toho důvodu, že jim osobně vadí ti „smrádci“ v městské hromadné dopravě, jejichž pach jde cítit hlavně během letních, horkých měsíců. Nechtějí tak zapadat do této skupiny, a tak na vonění nezapomínají. Kdyby však tak uvažovali všichni, hned by vůně byla všude!

Nicméně řada lidí si kupuje parfémy či spíše voňavky v klasických obchodech s kosmetikou, jako je například DM drogerie nebo Teta drogerie. Jenže tyto voňavky vydrží sotva pár hodin. Není nad kvalitní parfém, ale ten si většinou nemůže řada z nás dovolit. Jelikož se však blíží Mikuláš a taky vánoční svátky, zkuste si o takový parfém napsat Ježíškovi. Uvidíte, třeba se vám přání splní!

Nezapomeňte však do dopisu napsat, o co byste měli zájem. Přece jenom značek parfémů je habaděj a každému z nás se líbí něco jiného, proto raději poznamenejte přesný název parfému a značku, z jejíž kolekce pochází. Jestliže sami nevíte, jakou vůni si koupit, poradíme vám značku, která má ty nejlepší parfémy nejen pro muže, ale také i pro ženy.

Dior je jednička!

V poslední době si lidé nekupují jenom klasické parfémy značky Bruno Banani, ale raději sáhnou po trochu větší kvalitě. Sáhnout totiž po Dioru. Dior je naprosto fantastická značka, která v sobě samozřejmě neskrývá jenom parfémy. Parfémy lze však vyzvednout nad ostatními značkami, protože Dior je má rozhodně bezkonkurenční.

V nabídce parfémů Dioru si vybere takřka každý. Jsou zde vůně pro něj i pro ni a obrovskou škálu těchto parfémů najdete například v obchodech Douglas nebo Sephora.

Jaká je nejlepší pánská vůně?

Dámy jsou většinou vybíravé, co se týče vůní, proto si každá musí zvolit tu svou a najít si tu svou vyvolenou. Pánům však můžeme poradit. Existuje totiž jedna vůně, která nemá konkurence. Vloni ji představil Johny Depp (byla to jeho první spolupráce s nějakou značkou, jeho první spolupráce v reklamě). Jmenuje se Sauvage a najdete ji právě v nabídce značky Dior. Vůně je typicky pánská, není moc kořeněná, ale ani moc sladká. Je tak akorát a pánové jsou po ní naprosto neodolatelní!

Mohlo by se vám líbit...