Jak správně vybrat trenky

Výběr spodního prádla je pro mnohé velmi problematickou činností. Tento nedílný kousek, který nás doprovází denně životem, by nás neměl v žádném případě nijak omezovat. Měl by se naopak plně přizpůsobit tělu, proto k výběru trenýrek přistupujte s rozvahou. Ze všeho nejdůležitější je, abyste si vybrali druh, který preferujete a který je vám nejvíce pohodlný.  

Pánové mají na výběr z několika možností 

Pánové, stejně jako dámy, mají na výběr rovnou z několika možností. Mohou sáhnout po klasických trenýrkách, které jsou nadmíru pohodlné (ostatně i proto mají dodnes své fanoušky). Poté existují boxerky, jež šlapou trenýrkám na paty, protože se také jedná o pořádný kus komfortu. Najdou se mezi námi ale i jedinci, kteří nedají dopustit na tradiční slipy.  

Než se zástupci tvrdšího pohlaví rozhodnou vydat se do obchodu pro nové trenýrky, je dobré si ujasnit či zjistit, co vlastně preferují. Výběr tak rázem bude usnadněn. 

Hlavně, ať dokonale sedí 

Spodní prádlo dnes bereme jako samozřejmost. A aby se na tomto pocitu nic nezměnilo, je nutné mít prádlo, které dokonale sedí. Pokud budou trenýrky kousat, svědit nebo se zbytečně zařezávat do intimních partií, bude to nejen velice nepříjemné, ale také se naše nálada dostane pod bod mrazu.  

Spodní prádlo má být sice stylové, ale také musí být dostatečně kvalitní oporou a musí poskytovat jistou porci svobody. Tak na to myslete, až si budete trenýrky zkoušet v kabince obchodu.  

Dbejte na materiál 

Koupit si trenky je jedna věc, ale koupit si opravdu kvalitní trenky, které vydrží, to je věc druhá. Velkou měrou se na životnost (a ostatně i na příjemnosti materiálu) podílí materiál, ze kterého jsou trenky vyrobeny. Materiál by měl být dokonale pružný, vzdušný, zároveň by měl umět odvádět pot a udržovat kolem intimních partií jistou porci komfortu.  

Nejčastěji se sází na bavlnu, která rozhodně nikdy nezklame. V poslední době se však více sází na bambus, který se navíc pyšní antibakteriálními vlastnostmi.  

Mohlo by se vám líbit...