Lodičkotenisky? Představil je Louis Vuitton

Módní průmysl zase bude o něco pestřejší. Světoznámá značka Louis Vuitton se střihla s novým modelem, které jsou inspirovány teniskami. Objevila se v nich například Chiarra Ferragni.  

Tenisky LV Archlight se staly inspirací 

Tenisky, které značka ve svém portfoliu má již delší dobu, se staly novou inspirací pro tvorbu návrhářů módního domu Louis Vuitton. Právě dámskou kolekci této značky nyní obohatil počin, který nemá obdoby. Jedná se o lodičky LV Archlight. Ty jsou provedeny ve střihu slingback, tedy jedná se o obuv s otevřenou patou a řemínkem vzadu. Chiara Ferragni si tento kousek ihned oblíbila a v lodičkoteniskách se již objevila.  

Nízký podpatek a kvalitní materiály 

Lodičky LV Archlight nejsou žádnou výstřední bláznivinou. Jedná se o příjemně nízký podpatek, špičatý tvar a kvalitní materiály. boty jsou z technického saténu, kůže a síťoviny. Obecně u této kolekce platí, že se zde používá velmi poddajná pryžová podrážka.  

Barva jako u tenisek 

A barevnost? Když byly předlohou tenisky, jejich barevná škála a kombinace se zachovávají i u těchto modelů. Vybírat si můžete z celkem pěti barevných variant saténu. Jedná se o růžovou, modrou, béžovou, bílou a zelenou. Jedna barva je ještě navíc. černý satén a plátno Monogram, nadčasová klasika. 

Rukopis Louis Vuitton 

Na obuvi nesmí chybět detaily, které dokazují, kde jste si nové teniskolodičky koupili. Jedná se o logo z pryže – LV. To je na botách v jejich přední části, ale také na řemínku, který je kolem paty. Pokud jste zvolili suchý zip, i zde je našito logo módní značky. Kvalita je samozřejmostí, jak jsme již u LV zvyklí. Moderní a elegantní styl je zde dokonalou devízou.  

Boty jsou sice jen na malém podpatku, ale pokud by vám překážel i tento, dá se tento typ obuvi sehnat i v modelech se zcela plochou podrážkou. Nové boty od Louise Vuittona tak jistě udělají radost mnoha ženám.  

Mohlo by se vám líbit...