3 tipy pro moderní domácnost

Když zařizujete svou vlastní domácnost, často dbáte na to, aby domácnost byla skutečně moderní. Dáváte si záležet na výběru každého kousku, který koupíte do své domácnosti. Není se čemu divit, když přijde nějaká návštěva, tak chcete, aby byla skutečně překvapená a až dojatá. Chcete, abyste sklízeli jednu pochvalu za druhou. K tomu však potřebujete pročítat celou řadu časopisů o bydlení nebo vám k moderní domácnosti dopomůžou naše tři tipy.

O moderní domácnosti obecně platí, že čistota je nadevše. S bílou nikdy nic nepokazíte, stejně jako nic nikdy nepokazíte se stálezelenými rostlinami, bez nichž by byla domácnost neútulná, nesympatická. Pojďme si však nyní zmínit tipy, které z vaší domácnosti vykouzlí tu moderní

• dvojité stolky

Pokud přemýšlíte, jakou změnu vytvoříte ve vašem obývacím pokoji, pak byste měli změnit konferenční stolek. Už dávno totiž nefrčí klasický stolek z masivu, ale dnes se dává přednost dvojitým stolkům. Nemusí to však být jenom kulaté stolky, z nichž je jeden menší než druhý a hezky se vsunou pod sebe. Dneska si v tomto stylu koupíte i zajímavé hranaté stolky. Pokud nechcete mít stolky, které se přesahují, stačí si koupit něco jako koše – jsou to vlastně kulaté stolky, jejichž základ vypadá jako proplétaný koš. Jen deska (neboli víko) je stabilní a pevné. Opět se zde kupuje jeden menší a jeden větší stolek.

• mohutné, masivní závěsy

Nesmíme zapomínat ani na závěsy. Ty jsou jednoznačně podmínkou, bez které to nejde. Mohutné, masivní závěsy bychom měli mít snad u každého okna, a to jak v obývacím pokoji, tak v ložnici. Vždy vykouzlí luxusní a přepychovou místnost.

• krabice, boxy

Jestli neustále uvažujete a přemýšlíte nad tím, kam byste mohli schovat všechno harampádí, které nechcete vyhodit, ale taky nechcete, aby bylo na očích, dejte ho do úhledných, moderních boxů a krabic, které dneska najdete takřka všude. Dáte je pak jen na poličku a máte po starostech. Do těchto boxů se vám nikdo dívat nebude, tím si můžete být jisti.

Mohlo by se vám líbit...